16.08.2024
Телеканал NTD

Ердоган закликав Маска побудувати завод електромобілів у Туреччині

Ердоган закликав Маска побудувати завод електромобілів у Туреччині

Тайїп Ердоган закликав Ілона Маска збудувати завод електромобілів у Туреччині. Президент зустрівся з бізнесменом у Нью-Йорку...

Дата завантаження: 2024-04-16

video

Тайїп Ердоган закликав Ілона Маска збудувати завод електромобілів у Туреччині. Президент зустрівся з бізнесменом у Нью-Йорку. Ердоган прибув туди на сесію Генасамблеї ООН.

Маск узяв на зустріч сина. Турецький лідер подарував хлопцеві футбольний м’яч. На зустрічі ще був міністр промисловості й технологій Туреччини. З його слів, Маск назвав Туреччину одним із найважливіших кандидатів для інвестицій у межах розвитку його компанії.

Крім того, Ердоган обговорив із Маском потенційну співпрацю в космічній галузі. Він також запросив його на технологічну виставку, яка проходитиме наприкінці вересня в Ізмірі. У межах заходу організують конкурси молодих винахідників, авіашоу та концерти.

Мільярдер своєю чергою сказав, що його аерокосмічне підприємство планує дістати ліцензію на надання послуг супутникового зв’язку в Туреччині. Ердоган відповів, що його країна відкрита до співпраці, зокрема й у галузі штучного інтелекту.

У травні Ілон Маск заявив, що його компанія обере місце для нового заводу електромобілів до кінця року.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ердоган закликав Маска побудувати завод електромобілів у ТуреччиніРекордно низьку народжуваність зафіксували в Японії 2023 рокуКанада обмежить час роботи для іноземних студентівУ Норвегії розводять песців, щоб урятувати їх від вимирання в СкандинавіїЛікарям, що страйкують у Південній Кореї, поставили вимогу до березня повернутися на роботуДослідження: у приміщеннях повітря часто брудніше, ніж зовніУ Словенії завершили земляні роботи в новому тунелі, який веде до АвстріїТуніський фермер сіє пшеницю старих сортів, сподіваючись урятувати сільське господарствоЧому китайський середній клас не може собі дозволити весілля

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: