18.07.2024
Телеканал NTD

Відома шведська меблева компанія зробила подарунок королю до 50-річчя його правління

Відома шведська меблева компанія зробила подарунок королю до 50-річчя його правління

Шведський король Чарльз XVI Густав відсвяткував 50-річчя свого правління. До ювілею знаменита меблева компанія створила класичне..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Шведський король Чарльз XVI Густав відсвяткував 50-річчя свого правління. До ювілею знаменита меблева компанія створила класичне крісло в стилі епохи, коли монарха коронували. Його виставили в парку в Стокгольмі.

[Йоган Ейдемо, менеджер із дизайну]:

«Ми любимо свята, і мали час, тому вирішили взятися за справу. Так з’явилося це крісло. Ми подумали: “Він зійшов на трон у 70-ті роки, тож чому б не зробити продукт у стилі 70-х? І чому крісло не може уособлювати трон?»

Крісло під назвою «Міла» з’явилося в магазинах у 70-тих роках минулого століття.

[Йоган Ейдемо, менеджер із дизайну]:

«Дизайнер для своїх моделей черпав натхнення в сидіннях старовинних автомобілів. Ви можете це помітити. Ми подумали, що це гарна ідея з огляду на те, що король цікавиться автомобілями».

Нову варіацію крісла назвали «Дівлінг». Тканину для оббивки створили саме для цієї моделі. На дизайн надихнула олімпійська шведська форма 1972 року.

[Йоган Ейдемо, менеджер із дизайну]:

«Там були корони. Тепер вони перетворилися на серця, які ще більше виражають любов».

Лише на одному з крісел — королівський знак. Його подарують королю.

З нагоди святкування 50-річного правління короля Швеції в столиці пройшли урочисті заходи, зокрема салют і вечеря за участю голів інших держав.
Коротке посилання на цю сторінку:

Відома шведська меблева компанія зробила подарунок королю до 50-річчя його правлінняНацгвардія допоможе стримати зростання злочинності в метро Нью-ЙоркаВирощування календули процвітає в Єгипті, попри економічний спадТроє жителів Японії виступили проти «расової упередженості»Тисячі індійців прагнуть поїхати працювати до ІзраїлюНеочищені стічні води щодня скидають у річки СербіїЯку країну визнали найщасливішоюЯк в Іспанії вирішують конфлікт між рідкісними ведмедями та людьмиЯк у популярному туристичному місті Таїланду справляються з мавпячим свавіллям

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: