03.01.2021
Телеканал NTD

Концерт біля готелю в Тбілісі: співачка підтримує людей під час карантину

Концерт біля готелю в Тбілісі: співачка підтримує людей під час карантину

Жива музика урізноманітнила життя гостей тбіліського готелю, які сидять на карантині. Цей готель безкоштовно приймає людей,..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Жива музика урізноманітнила життя гостей тбіліського готелю, які сидять на карантині. Цей готель безкоштовно приймає людей, що повернулися з Італії та Іспанії.

Підтримати людей вирішила грузинська співачка Гелен Каландадзе.

[Гелен Каландадзе, співачка]:
«Це нагадування всьому світові, що найважливіше — дбати про інших і любити один одного. Упевнена, що дуже скоро людяність і любов візьмуть верх, і ця пандемія швидко закінчиться».

Карантин для прибулих мандрівників триває два тижні. І хоча жити в готелі комфортно, але сидіти під замком нудно. Тому керівництво намагається розважити людей.

[Фред Смітс, управитель готелю]:
«Ми намагаємося урізноманітнити кожен день: проводимо заняття з йоги, присвячуємо день грузинській кухні чи запрошуємо знаменитого шеф-кухаря. Сьогодні був концерт».

У готелі зараз зайнято 180 номерів. Інші готелі у всій Грузії також безкоштовно пускають людей, які повернулися з-за кордону.
Коротке посилання на цю сторінку:

Концерт біля готелю в Тбілісі: співачка підтримує людей під час карантинуДідусь і птах: секрет дружби людини й голубаПакистанські лісничі готують врятованого ведмедика до життя на воліІспанський винахідник робить 3D-друковані протези й дарує їх інвалідамМузика для звірів: тайські школярі виступають у зоопаркуНайкращий тренер: польська скелелазка готується до Токіо-2020 під наглядом пса«Козиний десант» висадився в парку Нью-Йорка для боротьби з бур’янамиЛавандове поле зацвіло під Києвом«Земля — як одна країна»: француз відвідав усі держави світуКубинець 20 років дружить із пеліканами