18.03.2024
Телеканал NTD

Поліція США опублікувала фото заарештованого Трампа

Поліція США опублікувала фото заарештованого Трампа

Поліція округу Фултон у штаті Джорджія опублікувала знімок Дональда Трампа, зроблений під час його арешту. 45-й..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Поліція округу Фултон у штаті Джорджія опублікувала знімок Дональда Трампа, зроблений під час його арешту. 45-й президент США сам прибув до тюрми, але за 20 хвилин вийшов під заставу й повернувся до свого гольф-клубу в Нью-Джерсі.

Недавно Трампу висунули четвертий пакет кримінальних звинувачень. Прокурор округу Фултон Фані Вілліс звинувачує 45-го президента США та його команду в спробі оскаржити результати виборів 2020 року.

Перед тим, як сісти в літак до Нью-Джерсі, Трамп знову заявив, що судове переслідування політично мотивоване. Свій арешт назвав пародією на правосуддя.

[Дональд Трамп, 45-й президент США]:

«Я переконаний, що це дуже сумний день для Америки. Такого просто не мало статися. Людина повинна мати можливість оскаржити результати виборів. Я вважаю, що вибори були нечесними. <…> Ми не зробили нічого поганого. Я не зробив нічого поганого. І всі це знають».

Це вперше, коли в поліції сфотографували Трампа перед судовим розглядом. Раніше цього не робили, оскільки нечинний президент — відома особа. Однак у поліції округу Фултон заявили, що поводитимуться з Трампом так само, як з усіма. До речі, раніше в жодного президента США не було такого фото.

Прихильники попереднього голови держави виходять на протести.

[протестувальник]:

«Наш уряд у всіх на очах перетворює систему правосуддя на зброю. Це безумство, і це сумно. Ніколи не думав, що таке побачу».

[протестувальниця]:

«Це Америка. У нас немає мурів. Людям дозволено сумніватися в результатах виборів. Ми вміємо проводити перевірку. Ми маємо право на свободу».

Дональд Трамп став першим нечинним президентом США, якому висунули кримінальні звинувачення. Водночас наступного року він братиме участь у президентських виборах. Кримінальні справи, схоже, лише зміцнили його авторитет у Республіканській партії. Він упевнено лідирує на внутрішньопартійних виборах кандидата в президенти.
Коротке посилання на цю сторінку:

Поліція США опублікувала фото заарештованого ТрампаФранцузькі фермери досі блокують дороги, що ведуть до ПарижаПрорвало греблю: зсув завалив поселення в БолівіїЛікарям, що страйкують у Південній Кореї, поставили вимогу до березня повернутися на роботуВ одному турецькому місті поновили на посаді обраного прокурдського мераУрсула фон дер Ляєн може зберегти свою посаду ще на п’ять роківАмериканський штат Аризона повернув закон 1864 року, який забороняє аборти майже в усіх випадкахГонконгу загрожує новий закон про нацбезпеку — ще жорсткішийСупервівторок завершився перемогою Дональда Трампа та Джо БайденаЧовен із мігрантами перекинувся біля берегів Панами

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: