20.01.2022
Телеканал NTD

Понад 100 японців занурились у крижану воду, щоб очистити душу й тіло

Понад 100 японців занурились у крижану воду, щоб очистити душу й тіло

Купання у крижаній воді Токіо, Японія Десятки сміливців готуються до крижаного купання у дворі одного з..

Дата завантаження: 2022-01-19

video

Купання у крижаній воді
Токіо, Японія

Десятки сміливців готуються до крижаного купання у дворі одного з храмів Токіо. Японці вірять, що цей новорічний ритуал допомагає очистити душу й оздоровити тіло.

На вулиці — плюс вісім. Спочатку всі виконують вправи, щоби розігрітися, потім групами заходять у басейн. У холодній воді плавають брили льоду.

[учасник ритуалу]:
«Спочатку здавалося, що вода холодна. Коли звик, стало тепліше».

У цілющу воду заходять не лише заради себе.

[учасниця ритуалу]:
«Моє найбільше бажання — мир у всьому світі. Щороку беру участь у цьому ритуалі, щоб пам’ятати, хто я така (й не порівнювати себе з іншими)».

Цього року в новорічному купанні беруть участь 108 осіб. Таке очищення організовують у середині січня. Традиції вже 65 років.
Коротке посилання на цю сторінку:

Понад 100 японців занурились у крижану воду, щоб очистити душу й тілоКількість жертв від COVID-19 в Україні б’є рекордиДіадеми дружини Наполеона I пішли з молотка в ЛондоніУ Катарі збудували модульний стадіонПересувний барбершоп дає чоловікам душевну відрадуПоля Умбрії вбралися в червоні й жовтогарячі шатиІндійці їдуть святкувати Дівалі на гірські курортиФарба з опалого листя: майстер відроджує забуте ремесло5-тонна зірка увінчала нову вежу храму Святого Сімейства в БарселоніКилим із квітів прикрасив пустелю в Чилі попри посуху