25.12.2024
Телеканал NTD

Понад 100 японців занурились у крижану воду, щоб очистити душу й тіло

Понад 100 японців занурились у крижану воду, щоб очистити душу й тіло

Купання у крижаній воді Токіо, Японія Десятки сміливців готуються до крижаного купання у дворі одного з..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Купання у крижаній воді
Токіо, Японія

Десятки сміливців готуються до крижаного купання у дворі одного з храмів Токіо. Японці вірять, що цей новорічний ритуал допомагає очистити душу й оздоровити тіло.

На вулиці — плюс вісім. Спочатку всі виконують вправи, щоби розігрітися, потім групами заходять у басейн. У холодній воді плавають брили льоду.

[учасник ритуалу]:
«Спочатку здавалося, що вода холодна. Коли звик, стало тепліше».

У цілющу воду заходять не лише заради себе.

[учасниця ритуалу]:
«Моє найбільше бажання — мир у всьому світі. Щороку беру участь у цьому ритуалі, щоб пам’ятати, хто я така (й не порівнювати себе з іншими)».

Цього року в новорічному купанні беруть участь 108 осіб. Таке очищення організовують у середині січня. Традиції вже 65 років.
Коротке посилання на цю сторінку:

Понад 100 японців занурились у крижану воду, щоб очистити душу й тілоЛіванських школярів в ігровій формі навчають громадянської активностіФермери біля затоплених полів у Греції скаржаться на погоду та просять допомоги15 000 шоколадок із талісманом Олімпіади-2024 зроблять у ПарижіЮнак в Іраку сам побудував автомобіль, щоб допомагати батьковіМодний дім Dior показав свою осінню колекцію в Нью-ЙоркуДо Перу повернулися 4600 археологічних артефактівЕксміністра Казахстану засудили до 24 років позбавлення волі за вбивство дружиниЗаборону на табори безпритульних хочуть розширити на всю КаліфорніюОстанню картину Караваджо показали в Лондоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: