06.01.2021
Телеканал NTD

Понад 100 японців занурились у крижану воду, щоб очистити душу й тіло

Понад 100 японців занурились у крижану воду, щоб очистити душу й тіло

Купання у крижаній воді Токіо, Японія Десятки сміливців готуються до крижаного купання у дворі одного з..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

Купання у крижаній воді
Токіо, Японія

Десятки сміливців готуються до крижаного купання у дворі одного з храмів Токіо. Японці вірять, що цей новорічний ритуал допомагає очистити душу й оздоровити тіло.

На вулиці — плюс вісім. Спочатку всі виконують вправи, щоби розігрітися, потім групами заходять у басейн. У холодній воді плавають брили льоду.

[учасник ритуалу]:
«Спочатку здавалося, що вода холодна. Коли звик, стало тепліше».

У цілющу воду заходять не лише заради себе.

[учасниця ритуалу]:
«Моє найбільше бажання — мир у всьому світі. Щороку беру участь у цьому ритуалі, щоб пам’ятати, хто я така (й не порівнювати себе з іншими)».

Цього року в новорічному купанні беруть участь 108 осіб. Таке очищення організовують у середині січня. Традиції вже 65 років.
Коротке посилання на цю сторінку:

Понад 100 японців занурились у крижану воду, щоб очистити душу й тілоКарантин у Німеччині не завадив забігу Санта-КлаусівУ США мініатюрні коні-терапевти перейшли на віддалену роботуВіденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарніЯким буде карантинне Різдво в ЄСЯк пандемія 2020 року позначилася на світі тваринДедалі більше австралійок іде вчитися на стригаля овецьДітям Кот-д’Івуару Санта дарує темношкірих ляльокКиргизькі туристи катаються по високогірному озері на саморобних санкахРимський музей скористався карантином і реставрує картини