02.11.2021
Телеканал NTD

Кількість жертв стрільця в Канаді зросла до 16

Кількість жертв стрільця в Канаді зросла до 16

Щонайменше 16 людей стали жертвами стрільця в канадській провінції Нова Шотландія. Серед загиблих — співробітниця поліції..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Щонайменше 16 людей стали жертвами стрільця в канадській провінції Нова Шотландія. Серед загиблих — співробітниця поліції з 23-річним стажем. У неї залишилося двоє дітей. Жінка загинула під час операції із затримання злочинця.

Стрілець був частково одягненим у поліційну форму й пересувався на автомобілі, пофарбованому як поліційний. Перша інформація про постріли надійшла з прибережного містечка Портапік. Звуки стрілянини доносилися з житлового будинку. Потім чоловік стріляв ще в кількох місцях.

Правоохоронці намагалися знешкодити його впродовж 12 годин. Місцевих жителів просили не виходити з будинків.

[Кріс Лезер, старший суперінтендант поліції]:
«Ми зосередилися на безпеці місцевих жителів. <…> Пошуки підозрюваного завершилися вранці — ми його знайшли. І я можу підтвердити, що він мертвий».

Стріляв 51-річний стоматолог Габріель Вортман. Поліціянтом він не був. Згідно з попередньою інформацією, більшу частину своїх жертв Вортман не знав. Його мотиви поки невідомі. З тероризмом інцидент не пов’язують.

[Лі Бергерман, співробітниця поліції]:
«Сьогодні дуже багато сімей у жалобі. Їм потрібна підтримка. Ця подія вразила всю провінцію. Нам як жителям Нової Шотландії потрібно зробити те, чим ми славимося — об’єднатися у важкі часи й підтримувати одне одного».

Для Канади інцидент став найбільш смертоносною масовою стріляниною в сучасній історії. Тут торгівля зброєю регулюється суворіше, ніж у США.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кількість жертв стрільця в Канаді зросла до 16Байден і Ердоган провели зустріч під час саміту НАТОЄС уклав угоду про величезні субсидії для фермерських господарствУ Канаді палає близько 200 лісових пожежВ Індії 12 днів поспіль виявляють понад 300 тисяч хворих на COVID-19 за добуЕра Нетаньягу закінчилася: в Ізраїлі обрали нового прем’єраУ Мехіко хоронять загиблих унаслідок обвалення мосту метроЧетверо загиблих: пожежі в Туреччині підбираються до готелів і житлових будинківПовені та зсуви на Шрі-Ланці: понад 10 загиблихЄС затвердив додаткові санкції щодо Білорусі