03.12.2021
Телеканал NTD

США не фінансуватимуть ВООЗ: Дональд Трамп вимагає розслідування

США не фінансуватимуть ВООЗ: Дональд Трамп вимагає розслідування

[Дональд Трамп, президент США

Дата завантаження: 2021-08-02

video

[Дональд Трамп, президент США]:
«Всесвітня організація охорони здоров’я не впоралася зі своїми прямими обов’язками й має бути притягнута до відповідальності».

Президент США Дональд Трамп заявив, що його країна припиняє фінансувати ВООЗ, оскільки вона пізно попередила світ про небезпеку епідемії коронавірусу, а також повторювала неправдиву інформацію Китаю про ситуацію з епідемією.

Так ВООЗ тривалий час підтримувала запевнення Пекіна, що немає підтверджень того, що вірус передається від людини до людини.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Якби ВООЗ послала медичних експертів до Китаю, щоб оцінити ситуацію на місці, якби вона заявила про недостатню прозорість у Китаї, спалах можна було б придушити в зародку, і було б дуже мало смертей, дуже мало, якщо порівняти з нинішньою кількістю. Це б урятувало тисячі життів і не завдало б шкоди світовій економіці. Замість цього ВООЗ свідомо сприйняла запевнення Китаю за щиру правду. Вона захищала дії влади Китаю й навіть хвалила його».

2019 США перерахували ВООЗ близько 400 мільйонів доларів. Це близько 15% загального бюджету організації. Для порівняння, Китай виділив організації близько 40 мільйонів.

Дональд Трамп сказав, що хоче розслідувати реакцію ВООЗ на епідемію. Водночас він зауважив, що його країна й далі вкладатиме гроші у всесвітню охорону здоров’я.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Ми й далі спілкуватимемося з ВООЗ, щоб перевірити чи проведе вона реальні реформи. Поки ми переспрямуємо кошти на пряму взаємодію з іншими країнами».

Коли почалася епідемія коронавірусу, ВООЗ закликала всі країни виділити більш як мільярд доларів.

 
Коротке посилання на цю сторінку:

США не фінансуватимуть ВООЗ: Дональд Трамп вимагає розслідуванняВ Індії 12 днів поспіль виявляють понад 300 тисяч хворих на COVID-19 за добуНеподалік від Шрі-Ланки затонув суховантаж із хімікатами, що загрожує екологічною катастрофоюУ Шотландії після парламентських виборів може відбутися новий референдум про незалежністьКарачі накрила пилова буря, є загиблі«Без їжі, води й електроенергії»: повінь відрізала від зовнішнього світу місто в КитаїСаміт «Великої сімки» завдає збитків мешканцям британського Карбіс-БейПрезидент Тунісу звільнив прем’єра, зупинив роботу парламенту й пішов протестуватиУбивство президента Гаїті: серед нападників були колишні військовики КолумбіїЄС обіцяє відкласти запровадження мит, ухвалених у відповідь на «тарифи на метал» Дональда Трампа