16.08.2022
Телеканал NTD

В Австралії лікують коал від опіків і роблять будиночки для опосумів

В Австралії лікують коал від опіків і роблять будиночки для опосумів

Волонтери допомагають тваринам Австралія Тисячі обвуглених дерев, випалена земля й тиша. Такою стала після пожеж долина..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Волонтери допомагають тваринам
Австралія

Тисячі обвуглених дерев, випалена земля й тиша. Такою стала після пожеж долина Кенгуру австралійського штату Новий Південний Уельс.

[Енн Клаассенс, волонтер]:
«Якщо прислухатися, то кругом тиша, немає ні звуку. Жахлива картина».

Десятки волонтерів об’єдналися, щоб допомогти тваринам, які втратили середовище проживання. Вони роблять дерев’яні будиночки для опосумів і розвішують їх на деревах.

[Енн Клаассенс, волонтер]:
«Ми шукаємо дерева з великою кроною, як ця. Тоді у тварин буде тінь, і вони зможуть лазити по гілках».

Волонтери також установлюють годівниці й поїлки. За тиждень зробили 80 штук.

[Рон Клаассен, волонтер]:
«Знаєте, багато хто думає, що пожертвували трохи коштів і досить. Але річ не в грошах. Треба постійно допомагати, аж поки відновиться ліс і тварини матимуть місце для життя».

А це острів Кенгуру. Тут ветеринари лікують від опіків коал та інших ссавців, яким обпалило лапи, мордочки й тіло.

[Лорен Ейр, ветеринар]:
«Ці опіки в них уже кілька тижнів, і тварини пересувалися на обпалених лапах. Я побачила, напевно, найгірший стан кісток у кенгуру й деяких валабі. Жахливо бачити ці страшні травми».

Щодня ветеринарам приносять від п’яти до десяти постраждалих тварин.

[Джастін Біддл, рятувальник і дресирувальник]:
«Після пожеж минуло вже кілька тижнів, і ми знаходимо дедалі менше живих тварин. Зараз їм ще гірше, ніж було відразу по пожежі. Опіки на лапах набагато більші».

Масштабні пожежі охопили Австралію торік у серпні. Вони почалися через спеку та посуху, а також через удари блискавок і підпали. Померло 25 людей, кілька зникло безвісти. Фахівці також уважають, що загинуло понад мільярд диких тварин, включно з птахами та рептиліями, не враховуючи комах.

Також згоріло понад шість мільйонів гектарів лісів, знищено 2500 будівель, 1300 з них — житлові будинки.

Здебільшого постраждали штати Вікторія, Новий Південний Уельс та Квінсленд. Минулого тижня там почалися дощі. Вогнеборці кажуть, що пожеж вони не погасять, але допоможуть їх стримувати.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Австралії лікують коал від опіків і роблять будиночки для опосумівНесправжні коргі пройдуть парадом на честь королевиКоло 800 сирійців щотижня переїжджають із Туреччини на батьківщинуПівнічна Корея повідомила про спалах невідомого кишкового захворюванняЧорношкірий сокольник: 51-річний житель Вашингтона змінює життяСвітовий чемпіонат собачого серфінгу пройшов у КаліфорніїПівденна Корея послаблює вимоги до невакцинованих«Дику» річку Албанії хочуть зробити заповідноюКолумбія: ставка на туризм замість нафти та газуПити менше чаю закликали пакистанців

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: