03.11.2021
Телеканал NTD

В Індії під час карантину підгодовують священних мавпочок

В Індії під час карантину підгодовують священних мавпочок

Десятки сірих лангурів вибігли з парку до людей, надіючись на частування. Ці мавпочки в індійському окрузі..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Десятки сірих лангурів вибігли з парку до людей, надіючись на частування. Ці мавпочки в індійському окрузі Горакхпур завжди покладалися на місцевих жителів. Але коли в Індії запровадили тритижневий карантин, вони втратили підтримку.

Однак місцеві віряни, що працюють при храмі, не кидають лангурів напризволяще. Вони годують їх вранці й увечері.

[Вінод Нішад, житель Горакхпуру]:
«Коли почався карантин, я побачив, що мавпи вештаються навколо. Раніше вони вибігали, щойно прийде людина. І я збагнув, що їм нема чого їсти. Ми годуємо їх коржиками пурі, солодощами й нутом».

Сірих лангурів в Індії вважають священними мавпами. Їх також називають хануманами чи гульманами. Хануман — це мавпоподібне божество в індуїзмі. Його шанують як покровителя наук і сільського життя.

Лангури часто розоряють сільськогосподарські посіви й залазять у будинки людей, звідки забирають їжу й речі. Однак мавпам усе минається, бо навіть кричати на них уважається гріхом.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Індії під час карантину підгодовують священних мавпочокПекінес Васабі став найкращим собакою Америки у 2021 роціКубинець 20 років дружить із пеліканамиЗумба в парку просто неба дарує щастя жителям Нью-ЙоркаКрижана ванна: як зміцнюють імунітет у пустелі ОАЕНавіщо «запорожці» з усієї України з’їхалися до КиєваДідусь і птах: секрет дружби людини й голубаТримач для антиперспіранту: як хлопчик допоміг другові з інвалідністюЯк хор допомагає жителям Перта подолати ізоляцію і знайти друзівЛавандове поле зацвіло під Києвом