03.11.2021
Телеканал NTD

Любов без перешкод: пара поважного віку проводить побачення біля закритого кордону

Любов без перешкод: пара поважного віку проводить побачення біля закритого кордону

Він живе в Німеччині, а вона — по той бік кордону, у Данії. Та пара поважного..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Він живе в Німеччині, а вона — по той бік кордону, у Данії. Та пара поважного віку попри карантин і далі бачиться. Вони спілкуються й влаштовують міні-пікніки прямо на дорозі біля огорожі, яка розділяє дві країни.

[Карстен Тіксен, житель Німеччини]:
«Іншого виходу немає. Любов і далі живе. Ми нічого з цим не можемо вдіяти. Нам обом не спиться, оскільки ми не можемо бути разом. Добре, що бачимося хоча б раз на день».

Інзі Расмуссен — 85 років. Вона живе в данському місті Галлегус. Карстену Тіксену — 89. Він з німецького Афентофта. Познайомилися вони два роки тому.

Інга щодня приїжджає до кордону на машині й привозить розкладні стільці та їжу. А Карстен приїжджає на велосипеді, і майже завжди — з подарунками.

[Інга Расмуссен, жителька Данії]:
«Він для мене все. Він дарує мені квіти й червоне вино, щодня щось привозить. Ти сьогодні щось привіз? Ні? Але зазвичай він привозить вино чи щось іще».

Німеччина й Данія закрили кордони приблизно два тижні тому. Країни намагаються стримати швидке поширення коронавірусу.

У зоні ризику перебувають люди поважного віку, тому Інга та Карстен не цілуються й не обіймаються. Вони вірять, що подолають цей важкий час і незабаром знову зможуть бути разом.
Коротке посилання на цю сторінку:

Любов без перешкод: пара поважного віку проводить побачення біля закритого кордонуТримач для антиперспіранту: як хлопчик допоміг другові з інвалідністюЯк хор допомагає жителям Перта подолати ізоляцію і знайти друзів«Козиний десант» висадився в парку Нью-Йорка для боротьби з бур’янамиКрижана ванна: як зміцнюють імунітет у пустелі ОАЕЛавандове поле зацвіло під КиєвомВ’єтнамець-волонтер за 7 років допоміг врятувати 1600 панголінівНайстаршому тенісистові світу — 97 років, і він досі в гріКубинець 20 років дружить із пеліканамиРятує рибу й черепах: 4-річна дівчинка очищає від сміття бухту Гуанабара