03.11.2021
Телеканал NTD

Антидепресант на карантині: парижанка грає для сусідів на скрипці

Антидепресант на карантині: парижанка грає для сусідів на скрипці

Парижанка Стефані-Марі вперше грає на скрипці біля відчиненого балкона. Раніше вона прикривала вікна, щоб не заважати..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Парижанка Стефані-Марі вперше грає на скрипці біля відчиненого балкона. Раніше вона прикривала вікна, щоб не заважати сусідам. А тепер вирішила підняти їм настрій класичною музикою.

[Стефані-Марі Деган, скрипалька]:
«Можу собі уявити, як багато людей почуває тривогу. Це і музиканти, і робітники, і продавці, і підприємці. Ситуація катастрофічна».

Стефані-Марі побачила оголошення у Facebook, яке закликає всіх музикантів Європи виходити на балкони й грати для сусідів. Разом зі скрипалькою виступають і її дочки Мадлен і Габріель.

[Стефані-Марі Деган, скрипалька]:
«Те, що ми робимо, це гарантований антидепресант. Мені з дітьми теж важко в самоізоляції. Зараз я шкільна вчителька, кухарка й гувернантка — роблю все. Звісно, я робила це й раніше, але тепер ми замкнені в маленькій квартирі».

Стефані-Марі викладає в Паризькій консерваторії музики й танцю, а також диригує оркестром. Спочатку вона непокоїлася, що класичні твори сусідам не сподобаються. Однак виступ сприйняли добре.
Коротке посилання на цю сторінку:

Антидепресант на карантині: парижанка грає для сусідів на скрипціУкраїнець установив рекорд Гіннеса, жонглюючи гиреюПерша клініка для диких звірів і птахів з’явилася в АвстраліїНавіщо «запорожці» з усієї України з’їхалися до КиєваЯк хор допомагає жителям Перта подолати ізоляцію і знайти друзівНайкращий тренер: польська скелелазка готується до Токіо-2020 під наглядом пса«Козиний десант» висадився в парку Нью-Йорка для боротьби з бур’янамиКубинець 20 років дружить із пеліканамиРибна ферма в Азад Кашмірі прихистила осиротілих гімалайських ведмежатЛавандове поле зацвіло під Києвом