03.01.2021
Телеканал NTD

Епідемія коронавірусу: у Франції спад, Борису Джонсону вже ліпше, у Південній Кореї почалися вибори

Епідемія коронавірусу: у Франції спад, Борису Джонсону вже ліпше, у Південній Кореї почалися вибори

У Франції епідемія коронавірусу, схоже, почала йти на спад. Уже менше пацієнтів потребують інтенсивної терапії. Утім,..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

У Франції епідемія коронавірусу, схоже, почала йти на спад. Уже менше пацієнтів потребують інтенсивної терапії. Утім, у будинках для людей похилого віку за два дні кількість смертей від хвороби зросла більш ніж удвічі.

[Жером Саломон, голова відділу санепідемслужби при МОЗ Франції]:
«Уперше в нас зменшилася потреба в пошуку додаткових ліжок, медичних команд й апаратів. Ми можемо сподіватися, що це пік (епідемії), але цей пік перебуває на дуже високому рівні, треба бути дуже обережними».

Смертей у лікарнях теж поменшало. Так 8 квітня було зареєстровано 524 померлих, а 9 квітня – 424. Загалом у країні виявили понад 117 тисяч хворих, померлих — більш як 12 тисяч.

Добрі новини надійшли й з Великої Британії. У четвер увечері прем’єр-міністра Бориса Джонсона перевели з реанімації до звичайної палати. Однак за станом його здоров’я і далі пильно стежать. 55-річного політика відправили до лікарні минулої неділі. До цього він 10 днів із симптомами COVID-19 був удома.

У Великій Британії — понад 65 тисяч хворих. Смертей майже 8000. Чи пройдено пік епідемії, поки незрозуміло. 8 квітня зафіксували рекордні 938 смертей від коронавірусу.

В Україні кількість людей, що заразилися COVID-19, перевищила 2200 осіб. Близько 70 померло.

Водночас у Південній Кореї епідемія йде на спад. Так у місті Тегу, де стався перший найбільший спалах захворювання за межами Китаю, 10 квітня не виявили жодного нового хворого. Таке тут уперше з кінця лютого. Та й загалом у країні реєструють рекордно низьку кількість нових випадків. 9 квітня їх було всього 27.

З 10 450 хворих більш як половина були саме в Тегу. Померло в країні від коронавірусу 208 осіб.

Сьогодні у Південній Кореї почалися парламентські вибори. Офіційно вони стартують 15 квітня. Однак влада вирішила відкрити виборчі дільниці раніше, щоб уникнути великого скупчення людей.

У США ж політика соціального дистанціювання допомагає стримати епідемію. Про це сказав директор Національного інституту інфекційних захворювань США Ентоні Фаучі.

[Ентоні Фаучі, директор Інституту інфекційних захворювань США]:
«Люди страждають, умирають. Із соціального погляду дистанціювання незручне, з економічного теж. Та це відповідь на наші проблеми».

У США хворих понад 468 тисяч. Померлих майже 17 тисяч.
Коротке посилання на цю сторінку:

Епідемія коронавірусу: у Франції спад, Борису Джонсону вже ліпше, у Південній Кореї почалися вибориЗсув у Японії: 80 людей вважаються зниклими безвісти«Нічого не залишилося»: пожежа в Орегоні знищила десятки будинківІзраїль і ХАМАС уклали перемир’яЧетверо загиблих: пожежі в Туреччині підбираються до готелів і житлових будинківЗвіт МАГАТЕ: обсяги збагаченого урану в Ірані в 16 разів перевищують лімітПарламент Угорщини заборонив викладати ЛГБТ-ідеї в школахПівденна Корея і КНДР повернули гарячу лінію зв’язкуТрамп запустив онлайн-платформу для комунікації зі своїми прихильникамиІзраїль повідомляє про зниження ефективності вакцини Pfizer/BioNTech