20.01.2022
Телеканал NTD

Символ року й муза: щури надихнули письменницю на нову книгу

Символ року й муза: щури надихнули письменницю на нову книгу

Письменниця тримає 36 щурів Беркшир, Велика Британія Британська письменниця Марті Леймбах живе зі своїми рідними в..

Дата завантаження: 2022-01-19

video

Письменниця тримає 36 щурів
Беркшир, Велика Британія

Британська письменниця Марті Леймбах живе зі своїми рідними в графстві Беркшир на півдні Англії. Сім’я тримає 9 декоративних щурів, у яких зараз підростають 27 дитинчат.

[Марті Леймбах, письменниця]:
«Це дуже маленькі домашні вихованці, яким не потрібно багато місця. І вони дуже розумні — як собаки. Їх можна дресирувати, навчити чогось. Водночас вони дуже ласкаві, і кожен має свій характер».

Перша книга письменниці «Померти молодим» побачила світ у 90-му році. За нею зняли однойменний фільм із Джулією Робертс у головній ролі. Приблизно тоді Марті завела щурів.

[Марті Леймбах, письменниця]:
«Це було великою таємницею. Мені не хотілося, щоб люди знали, бо це не зовсім звично. Але я любила щурів. Тоді я їх не розводила, просто тримала».

Декоративні гризуни відрізняються забарвленням і якістю шерсті. Вона може бути гладкою, кучерявою, м’якою чи шовковистою. Марті каже, що ці вихованці охайніші за кішок.

Письменниця ніколи не продає по одному щуру — лише по два чи три. Уважає, що їм не можна жити на самоті.

[Лойс Скотт, майбутня власниця щурів]:
«Чудово, коли отримуєш не одного, а відразу три щури».

Наступна книга британки називається «Бабка». Головна героїня — молода лаборантка, яка любить щурів.

[Марті Леймбах, письменниця]:
«Вона повертає до життя щура, який півгодини був мертвим. Це переломна подія в усьому, бо дівчина знайшла ліки проти смерті. І я не змогла б написати цю книгу, якби не знала й не любила щурів».

За китайським календарем 25 січня настане рік Білого металевого щура. На думку астрологів, рік під цим знаком зодіаку буде мирнішим і спокійнішим, ніж попередній. Він також принесе й інші позитивні події.

[Фунь Чік, китайський астролог]:
«У китайській астрології щур — романтична істота. Тому в такий рік настає час, коли любов витає в повітрі й навкруги багато романтики».

Гризунів тримають як домашніх вихованців із часів королеви Вікторії. Щури жили в таких знаменитостей, як Періс Гілтон, Джон Кліз та Анджеліна Джолі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Символ року й муза: щури надихнули письменницю на нову книгуОдразу 30 білих носорогів перевезли з ПАР до РуандиОтруйний маніок – незамінний продукт бразильської кухніМіс Всесвіт — 2021 розплакалася на церемоніїДругий за кілька місяців канцлер Австрії готовий залишити свою посаду20-річчя «Володаря перснів» відзначать у Новій ЗеландіїМільйон вогнів прикрасив данський парк «Тіволі» в передчутті Різдва«Цунамі нових випадків захворювання»: омікрон і дельта об’єдналисяЄвропою знову прокотилася хвиля протестів проти вакцинаціїПанди-близнюки дебютують у зоопарку «Уено» в Токіо