28.10.2024
Телеканал NTD

Символ року й муза: щури надихнули письменницю на нову книгу

Символ року й муза: щури надихнули письменницю на нову книгу

Письменниця тримає 36 щурів Беркшир, Велика Британія Британська письменниця Марті Леймбах живе зі своїми рідними в..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Письменниця тримає 36 щурів
Беркшир, Велика Британія

Британська письменниця Марті Леймбах живе зі своїми рідними в графстві Беркшир на півдні Англії. Сім’я тримає 9 декоративних щурів, у яких зараз підростають 27 дитинчат.

[Марті Леймбах, письменниця]:
«Це дуже маленькі домашні вихованці, яким не потрібно багато місця. І вони дуже розумні — як собаки. Їх можна дресирувати, навчити чогось. Водночас вони дуже ласкаві, і кожен має свій характер».

Перша книга письменниці «Померти молодим» побачила світ у 90-му році. За нею зняли однойменний фільм із Джулією Робертс у головній ролі. Приблизно тоді Марті завела щурів.

[Марті Леймбах, письменниця]:
«Це було великою таємницею. Мені не хотілося, щоб люди знали, бо це не зовсім звично. Але я любила щурів. Тоді я їх не розводила, просто тримала».

Декоративні гризуни відрізняються забарвленням і якістю шерсті. Вона може бути гладкою, кучерявою, м’якою чи шовковистою. Марті каже, що ці вихованці охайніші за кішок.

Письменниця ніколи не продає по одному щуру — лише по два чи три. Уважає, що їм не можна жити на самоті.

[Лойс Скотт, майбутня власниця щурів]:
«Чудово, коли отримуєш не одного, а відразу три щури».

Наступна книга британки називається «Бабка». Головна героїня — молода лаборантка, яка любить щурів.

[Марті Леймбах, письменниця]:
«Вона повертає до життя щура, який півгодини був мертвим. Це переломна подія в усьому, бо дівчина знайшла ліки проти смерті. І я не змогла б написати цю книгу, якби не знала й не любила щурів».

За китайським календарем 25 січня настане рік Білого металевого щура. На думку астрологів, рік під цим знаком зодіаку буде мирнішим і спокійнішим, ніж попередній. Він також принесе й інші позитивні події.

[Фунь Чік, китайський астролог]:
«У китайській астрології щур — романтична істота. Тому в такий рік настає час, коли любов витає в повітрі й навкруги багато романтики».

Гризунів тримають як домашніх вихованців із часів королеви Вікторії. Щури жили в таких знаменитостей, як Періс Гілтон, Джон Кліз та Анджеліна Джолі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Символ року й муза: щури надихнули письменницю на нову книгуВ Австралії названі бабусі простягають руку допомоги молодим мамамМистецтво допомагає людям із деменцією поліпшити якість життяУ США підтвердили другий із квітня випадок зараження людини пташиним грипомШезлонги замість засніжених схилів: французький курорт виживає в умовах теплої зимиШтат США Нью-Джерсі сподівається вийти на ринок кленового сиропуШістьох арештовано й трьох розшукують у справі про найбільше в історії Канади викрадення золотаПерші у світі перегони в реактивних костюмах відбулися в ДубаїУ Лондонському зоопарку підростає дитинча рідкісної рівнинної горилиДедалі частіші повені в Бразилії можуть створити хвилю кліматичної міграції

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: