12.03.2022
Телеканал NTD

Вертикальні ферми створять продовольчу безпеку ОАЕ

Вертикальні ферми створять продовольчу безпеку ОАЕ

На цій критій вертикальній фермі вирощують свіжі овочі. Її площа 5600 квадратних метрів, а розташована вона..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

На цій критій вертикальній фермі вирощують свіжі овочі. Її площа 5600 квадратних метрів, а розташована вона прямо в центрі промислової зони в Дубаї.

Листову зелень шар за шаром висаджено всередині стелажів. Росте завдяки штучному світлодіодному освітленню. Ґрунт їй не потрібен. Життя підтримує гідропонна система.

[Мехлам Мартаза, директор ферми]:
«Ми побудували цю високотехнологічну ферму, щоб постачати жителям ОАЕ та Близького Сходу високоякісну, свіжу та поживну їжу».

Основою для вертикальних ферм є подушки з мінеральної вати. Тож рослини взагалі не містять хімікатів і пестицидів.

Крім того, 90 % води, що зрошує рослини, переробляється для повторного використання.

[Мехлам Мартаза, директор ферми]:
«Вертикальне городництво — можливо, не вирішує все. Але це ключова галузь, яка може постачати на місцевий ринок харчі, що дуже швидко псуються».

Продовольча безпека стала пріоритетом влади Об’єднаних Арабських Еміратів. Країна дуже залежить від постачання, проте останніми місяцями були перебої через пандемію коронавірусу й природні катаклізми.

Тут хочуть упродовж найближчих десяти років збільшити виробництво харчів на 30–40 %.

Ця ферма працює з 2018 року. Тепер планує розширюватися на інші регіони та країни.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вертикальні ферми створять продовольчу безпеку ОАЕРідкісну видру-альбіноса випадково виловили в ІракуРозпечену лаву Етни зняли зблизька на відеокамеруУ Нігерії переробляють старі протези й дарують їх дітям з інвалідністюВіспа мавп: США оголосили надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров’яТайванці захопилися аквапонікою на тлі спалаху епідемії коронавірусуУнікальний готель в Індії: замість скла — сонячні панеліАвстралійський перець — одна з найрідкісніших спецій у світіКенійський стартап рятує ліс, переробляючи пластик

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: