16.07.2022
Телеканал NTD

Рідкісні золоті тигри народилися в Пакистані

Рідкісні золоті тигри народилися в Пакистані

Шестирічна тигриця Лара лагідно обіймає господаря. Пакистанець Хассан Хусейн — щасливий власник двох рідкісних золотих тигренят...

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Шестирічна тигриця Лара лагідно обіймає господаря. Пакистанець Хассан Хусейн — щасливий власник двох рідкісних золотих тигренят. У світі їх лише 30 особин. Наприкінці весни Лара, яку Хассан особисто вигодував із двомісячного віку, уперше народила кошенят.

[Хассан Хусейн, власник заповідника]:
«Це вперше, коли їх вдалося вивести у Пакистані. Дуже рідкісна у світі порода. У Пакистані є лише два дорослі золоті тигри-самці. Один із них у мене, а другий живе в зоопарку Карачі. Тепер маю двох смугастих тигренят, обидві самки. Коли вони виростуть, я планую їх розмножувати далі».

Батько малюків — шестирічний золотий самець. Його забарвлення більш виражене.

Золоті тигри ще рідкісніші, ніж білі. Замість чорних смуг — світло-коричневі. М’яка шерсть має колір шампанського. Таке забарвлення — мутація гена. Успадковується, тільки якщо його має і батько, і мати.

[Хассан Хусейн, власник заповідника]:

«Я виховував Лару з малих літ. Потім ми взяли тигра-самця. Коли вона виросла, ми їх схрестили».

Золоті тигри — підвид бенгальських. Зазвичай вони більші за своїх родичів. Уперше їх виявили на початку XIX століття в Індії.

Дорослі тигри з’їдають до семи кілограмів м’яса за день. Кошенята теж почали розширювати свій раціон.

[Хассан Хусейн, власник заповідника]:
«Вони досі харчуються материнським молоком. Але почали їсти фарш. Приєднуються до матері, коли вона їсть».

Хассан Хусейн — шанувальник великих кішок. У його володіннях також живе пара левів, один лев-альбінос та ще одна пара тигрів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Рідкісні золоті тигри народилися в ПакистаніУ зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носоріг«Божевільні автомобілі» промчали вулицями Ліми в ПеруПівдень Австрії відновлюється після повені650 старовинних годинників зібрали три покоління індійської родиниСтрашненькі, але милі: найпотворнішого собаку світу вибрали в СШАВеличезну колекцію сувенірів, присвячених британським монархам, зібрала австралійкаБразилець побудував пташиний курорт біля свого дому в Сан-ПаулуБразильці допомагають людям з інвалідністю подорожуватиЧерепашеня-альбінос дебютує в тропікаріумі у Швейцарії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: