12.02.2022
Телеканал NTD

Козеня з півметровими вухами прославилося на весь світ

Козеня з півметровими вухами прославилося на весь світ

Неймовірно довгі вуха прославили на весь світ козеня Сімбу з Пакистану. Воно належить до нубійських кіз...

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Неймовірно довгі вуха прославили на весь світ козеня Сімбу з Пакистану. Воно належить до нубійських кіз. Вуха в них довші, ніж в інших порід. Але Сімба, мабуть, побив усі рекорди. Коли він народився, довжина його вух сягала 48-ми сантиметрів.

Нині козеняті трохи більше як місяць, а про нього вже написали у 95 міжнародних та пакистанських виданнях.

[Мохаммад Хассан Нареджо, власник козеняти]:
«Не думаю, що якийсь спортсмен, політик, військовик, видатний актор, суперзірка чи знаменитість колись були настільки популярними у віці 34-х днів».

Власник ферми Мохаммад працює в аеропорту, а кіз розводить для душі. Козівники країн Близького Сходу пропонують за Сімбу тисячі доларів. Але пакистанець збирається лишити козеня собі.

Сімба підростає, ростуть і вуха. Їхня довжина — уже 56 сантиметрів. Мохаммад вішає козеняті на шию оксамитові мішечки й прибирає в них вуха. Так малюкові простіше й безпечніше бігати.

Мохаммад відправив дані про Сімбу до Книги рекордів Гіннеса. Відповіді поки немає.
Коротке посилання на цю сторінку:

Козеня з півметровими вухами прославилося на весь світВеличезну колекцію сувенірів, присвячених британським монархам, зібрала австралійкаВільям та Кейт прийняли 8000 гостей у саду Букінгемського палацуНепальська альпіністка побила свій і світовий рекорд, підкоривши Еверест у 10-теСобаки-серфери: перегони на сапбордах для людей і тварин влаштували в ІспаніїКазковий світ іграшкових поїздів презентували у ФлоренціїКоргі-мандрівник став зіркою соціальних мережІсторичний район Нью-Йорка потопає у квітахДесятки дельфінів зненацька пропливли біля берегів Чилі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: