16.06.2022
Телеканал NTD

Бразилець побудував пташиний курорт біля свого дому в Сан-Паулу

Бразилець побудував пташиний курорт біля свого дому в Сан-Паулу

Справжній пташиний курорт створив біля свого дому в Сан-Паулу бразилець Марселу Максіму. Тепер сюди злітаються пернаті..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Справжній пташиний курорт створив біля свого дому в Сан-Паулу бразилець Марселу Максіму. Тепер сюди злітаються пернаті з усього міста. Тут на них чекають фрукти, насіння та інші смаколики. Марселу подбав навіть про розваги. Пташки мають іграшки та гойдалки.

Ідея виникла під час пандемії. Чоловіка звільнили з роботи, і він став продавати меблі через інтернет. Виходив із ноутбуком на вулицю.

[Марселу Максіму, житель Сан-Паулу]:
«Працюючи біля дому, я бачив, що довкола багато птахів. Мені схотілося зробити шпаківню, щоб їх порадувати. Я почав виготовляти будиночки, але птахи не звертали на них уваги. А потім раптом почали прилітати».

Марселу намагається вставати раніше. Якщо проспить, птахи його будять.

[Марселу Максіму, житель Сан-Паулу]:

«Вони галасують, доки я не вийду їх годувати. Я виходжу о 7-й ранку і даю фрукти та іншу їжу. Потім говорю з ними й чекаю, поки вони поїдять».

Перехожі, побачивши пташиний курорт, зупиняються й здивовано споглядають незвичайну картину. Багато хто з цікавості тепер приходить сюди щодня.

Ну а господар притулку просто неба каже, що для нього це райський куточок на Землі.

[Марселу Максіму, житель Сан-Паулу]:
«Якби я міг попросити Бога подарувати мені чудовий світ, то не знав би, яким він має бути. Але Бог дав мені саме те, про що я мріяв».

Коротке посилання на цю сторінку:

Бразилець побудував пташиний курорт біля свого дому в Сан-ПаулуВ Англії побудували грандіозну інсталяцію з доміноДесятки дельфінів зненацька пропливли біля берегів ЧиліВ Аргентині випустили в океан 12 урятованих пінгвінівІсторичний район Нью-Йорка потопає у квітахУ зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носорігКозеня з півметровими вухами прославилося на весь світПеревернутий будинок звели в парку розваг у РумуніїЄдиний річковий листоноша у Франції обслуговує жителів боліт

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: