03.01.2021
Телеканал NTD

Кількість хворих на коронавірус у світі перевищила 1 млн осіб

Кількість хворих на коронавірус у світі перевищила 1 млн осіб

Кількість померлих від коронавірусу в четвер у Франції різко зросла приблизно до 5400 осіб. Це сталося,..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Кількість померлих від коронавірусу в четвер у Франції різко зросла приблизно до 5400 осіб. Це сталося, бо до статистики додали смерті від COVID-19 у будинках для людей похилого віку. Там за час епідемії померло 884 мешканці. У країні вже підтверджено понад 59 тисяч випадків захворювання.

В Італії нових смертей 760, а загалом — близько 14 тисяч. Заражених виявлено понад 115 тисяч.

Іспанія стала другою за кількістю жертв від COVID-19 серед західних країн після Італії. Це польовий шпиталь у Мадриді. Його організували в будівлі виставкового центру. Тут лікують близько 1000 пацієнтів.

У четвер в Іспанії від COVID-19 померли рекордні 950 осіб, загальна ж кількість таких смертей перевищила 10 тисяч. Усього там виявлено понад 112 тисяч інфікованих.

Водночас британський міністр охорони здоров’я пообіцяв удесятеро збільшити масштаби тестування на коронавірус вже до кінця місяця. Він з’явився перед громадськістю уперше після того, як сам переніс COVID-19.

[Метью Генкок, міністр охорони здоров’я Великої Британії]:
«У межах програми тестування ми перевірили 163 194 особи. Позитивний результат дали тести 33 718 осіб. Згідно зі статистикою, кількість хворих подвоюється кожні три-чотири дні».

Велика Британія спочатку не вжила суворих карантинних заходів, проте змінила підхід, коли вчені спрогнозували, що від коронавірусу в країні може загинути до 250 тисяч людей. Там уже померло близько 3000 осіб.

Ще одна європейська країна, Португалія, оголосила про продовження режиму надзвичайної ситуації ще на 15 днів. Влада намагається знизити швидкість поширення вірусу, від якого в країні померло вже понад 200 осіб. Підтверджених випадків більш як 9000.

В Україні станом на 3 квітня офіційно підтверджено майже 900 випадків захворювання. 22 людини померло. Водночас карантин у країні продовжили до 24 квітня. Президент України порівняв пандемію коронавірусу з Чорнобилем.

У Південній Америці найдужче епідемія поки вразила Бразилію. Підтверджених випадків там понад 8000. Померлих більш як 300.

У Північній Америці та й у світі загалом лідирують США. Там на 3 квітня підтверджено понад 245 тисяч випадків зараження. Померло більш як 6000 осіб.

Загалом на планеті коронавірусом уже заразилося понад мільйон осіб. Померло більш ніж 53 тисячі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кількість хворих на коронавірус у світі перевищила 1 млн осібСотні новозеландців евакуювалися через повені в КентерберіКарачі накрила пилова буря, є загибліРівень води у притоках Амазонки б’є 100-річні рекордиУбито президента Гаїті, кількох нападників застрелилиПожежа в лікарні Іраку: щонайменше 50 загиблихКонфлікт між Ізраїлем і Сектором Гази й далі загострюєтьсяНеподалік від Шрі-Ланки затонув суховантаж із хімікатами, що загрожує екологічною катастрофоюПісля виверження вулкана ООН евакуює персонал із конголезького міста Гома