03.01.2021
Телеканал NTD

Коронавірус дістався таборів мігрантів у Греції

Коронавірус дістався таборів мігрантів у Греції

Греція повідомила, що виявлено перший випадок зараження коронавірусом серед мігрантів у переповнених таборах країни. COVID-19 виявили..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Греція повідомила, що виявлено перший випадок зараження коронавірусом серед мігрантів у переповнених таборах країни.

COVID-19 виявили у жінки, яка недавно народила дитину в одній з афінських лікарень. Жінка живе в таборі «Рітсон», що на півночі від Афін, приблизно за годину їзди від них. Табір став тимчасовим притулком для приблизно 2500 осіб.

Влада намагається зрозуміти, де заразилася мігрантка й з ким після цього контактувала. Не виключають, що вона інфікувалася в афінській лікарні.

Джерела в міністерстві у справах міграції повідомляють, що інших випадків COVID-19 у таборі поки немає. Про всяк випадок там створили ізольовану зону для заражених.

Гуманітарні організації попереджають, що табори для мігрантів у Греції, особливо ті, що на островах, дуже вразливі перед коронавірусом, бо вони переповнені, і в них часто панує антисанітарія.

Міжнародна організація з міграції роздає мешканцям табору мило й мийні засоби. Робочі зони й зони громадського користування дезінфікують раз на тиждень.

Влада обмежила пересування в таборах. Загальний карантин Греція оголосила 23 березня.

Минулого тижня Європейський Союз попросив Грецію перемістити мігрантів з островів на материк, щоб знизити ризик їх зараження коронавірусом. Брюссель й Афіни також розробляють план дій, які не дадуть інфекції поширитися в таборах.
Коротке посилання на цю сторінку:

Коронавірус дістався таборів мігрантів у ГреціїПожежа в лікарні Іраку: щонайменше 50 загиблихЗемлетрус у Перу: підземні поштовхи в прямому ефіріУ Мехіко хоронять загиблих унаслідок обвалення мосту метроВ Орегоні палає велика лісова пожежаНайбільший трубопровід США вийшов із ладу через атаки хакерів DarkSideМіж Ізраїлем і Сектором Гази другий тиждень тривають взаємні ракетні обстріли57 мігрантів потонули біля берегів Лівії на шляху до Європи«Нічого не залишилося»: пожежа в Орегоні знищила десятки будинківУ Кабулі вибухнули бензовози — загинуло щонайменше 9 осіб