01.10.2022
Телеканал NTD

Черепашеня-альбінос дебютує в тропікаріумі у Швейцарії

Черепашеня-альбінос дебютує в тропікаріумі у Швейцарії

Це черепашеня — альбінос. Шансів на народження такого потомства в черепах — один зі ста тисяч...

Дата завантаження: 2022-07-01

video

Це черепашеня — альбінос. Шансів на народження такого потомства в черепах — один зі ста тисяч. Рідкісна подія сталася в тропікаріумі у швейцарському місті Сервьон.

Дитинча вилупилося приблизно місяць тому, а зараз уперше з’явилося на публіці.

[Томас Морель, співробітник тропікаріума]:
«Нас дуже здивував колір панцира. Таке буває в новонароджених, але за два дні ми побачили голову дитинчати й впевнилися, що це альбінос. Дуже дивовижно й досить незвичайно для цього виду».

Мама дитинчати належить до рідкісного виду — галапагоських черепах. Їх розводять у цьому тропікаріумі.

[Томас Морель, співробітник тропікаріума]:

«У нас живуть три галапагоські черепахи: самець та дві самиці, які вже досягли статевої зрілості. Їм приблизно по 33 роки».

Самиця в лютому відклала п’ять яєць. Їх помістили до інкубатора. За два з половиною місяці вилупилися двоє дитинчат, зокрема й цей альбінос.

Стать черепашок ще не визначили. Імен вони теж не мають. Їхня мама важить сто кілограмів, а тато — 180.

У тропікаріумі дитинчата черепах народжуються вже вдруге. Першого разу це було торік. Тоді вилупилося одне маля.

Батьківщина галапагоських черепах — Галапагоські острови. Належать до найбільших сухопутних черепах, які нині існують. Вони виростають до одного метра 80 сантиметрів завдовжки й можуть важити до 400 кілограмів. У природі живуть понад сто років, а в неволі доживають майже до 180.

У XVI столітті було понад 250 тисяч особин. А в 70-х роках минулого сторіччя лишилося всього лише 3000. Ось уже як сто років фахівці розводять цих рептилій, щоб урятувати від вимирання. Нині кількість галапагоських черепах зросла до 19 тисяч. Але вид, як і раніше, серед вразливих.
Коротке посилання на цю сторінку:

Черепашеня-альбінос дебютує в тропікаріумі у ШвейцаріїУ зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носорігБританська компанія випускає екологічно чисті великодні яйцяВеличезну колекцію сувенірів, присвячених британським монархам, зібрала австралійкаКазковий світ іграшкових поїздів презентували у ФлоренціїСтрашненькі, але милі: найпотворнішого собаку світу вибрали в СШАВ Англії побудували грандіозну інсталяцію з доміно70 млн жовтців зацвіли в Південній КаліфорніїЯк іграшковий динозавр допомагає хлопцеві заробляти

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: