18.06.2022
Телеканал NTD

ООН намагається зібрати для голодних єменців понад 4 млрд доларів

ООН намагається зібрати для голодних єменців понад 4 млрд доларів

ООН збирає понад 4 мільярди доларів для Ємену, де йде війна. Його жителям дуже треба гуманітарна..

Дата завантаження: 2022-05-18

video

ООН збирає понад 4 мільярди доларів для Ємену, де йде війна. Його жителям дуже треба гуманітарна допомога. Понад 17 мільйонів єменців страждають від недоїдання. У середині цього року ця кількість може досягти 19 мільйонів.

[Діна аль-Мамун, директор центру допомоги цивільним]:
«Ми бачимо, що майже три чверті населення Ємену потребують гуманітарної допомоги. Я пам’ятаю, що за два-три роки конфлікту це була половина. Нині вже три чверті».

Уже сім років у країні триває громадянська війна. Уряду протистоять повстанці-хусити. Водночас ООН зазначає, що багато гуманітарних організацій мусили припинити надавати допомогу.

У конфлікті на стороні влади бере участь Саудівська Аравія та її коаліція. Вона блокує постачання, щоб не допустити ввезення зброї. Але це зменшило обсяг доступного продовольства.

[місцевий житель]:
«Нам нічого не дають. Торік дали трохи рису, пшениці, пляшку олії. Та більше ми їх не бачили. Виживаємо завдяки синові, який збирає і продає пластикові пляшки та металеві банки».

У 2020 році ООН змогла зібрати лише трохи більше ніж половину потрібної суми. Тоді країні хотіли виділити 3,4 мільярда доларів. Торік зібрали 2,3 мільярда.

Всесвітня продовольча програма застерігає, що без фінансування єменцям загрожує великий голод.
Коротке посилання на цю сторінку:

ООН намагається зібрати для голодних єменців понад 4 млрд доларівНовий великий спалах епідемії коронавірусу розпочався на північному сході КитаюВибух на вугільній шахті у Польщі: є загиблі та зниклі безвістиСША та Велика Британія відмовляються від російської нафтиЗбройний напад в Ізраїлі: двоє людей загинуло, шестеро пораненоПорожні магазини й вулиці: Пекін і далі посилює карантинНапад у День незалежності Ізраїлю — троє людей загинулоІран дедалі ближче до відновлення ядерної угодиДва руйнівні торнадо налетіли на південь СШАУ Валенсії — найсильніша повінь

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: