18.08.2022
Телеканал NTD

Карнавал в італійському Віареджо проходить майже з колишнім розмахом

Карнавал в італійському Віареджо проходить майже з колишнім розмахом

Гігантські ляльки й десятки тисяч глядачів. Карнавал в італійському місті Віареджо проходить майже з колишнім розмахом...

Дата завантаження: 2022-05-18

video

Гігантські ляльки й десятки тисяч глядачів. Карнавал в італійському місті Віареджо проходить майже з колишнім розмахом. Великі фігури — головна окраса параду. Їх роблять цілий рік. Найкраща переможе в конкурсі.

Цього року на карнавал пустили 40 тисяч глядачів. Минулого разу їх було лише 5000.

[Лоренцо Б’янкіні, учасник параду]:
«Для карнавалу це як знову знайти свою душу. Карнавал — це не шоу, яке проходить саме собою. Ми залучаємо публіку. Для нас це означає знайти себе».

Ляльок роблять із пап’є-маше й металевих конструкцій із механізмами. Майстри працюють в ангарах на березі Лігурійського моря. Зазвичай гігантські фігури — це карикатури політиків чи інших відомих діячів. Але деякі твори присвячено якимось важливим подіям чи проблемам.

Наприклад, цей білий ведмідь нагадує, як важливо берегти природу.

[Елоді Лебігре, дизайнерка]:
«Платформа «Рестарт, почнімо з нуля!» присвячено природі й утраченій гармонії із Землею. Ми говоримо про бажання почати заново».

Карнавал проходить із 1873 року. Спочатку його учасники висміювали дворян із сусіднього міста Лукка.

[глядачка]:
«Як порівняти з далеким минулим, теми дуже змінилися. Раніше було багато політичної сатири, але зараз більше тем, важливих для всіх. Глядачам це зрозуміліше й цікавіше».

Карнавал у Віареджо — другий за значущістю в Італії після Венеційського. На його проведення щороку витрачають п’ять мільйонів євро. Крім параду, проходять також усілякі розважальні заходи, зокрема й маскарад.
Коротке посилання на цю сторінку:

Карнавал в італійському Віареджо проходить майже з колишнім розмахомСклодув із Гани перетворює відходи на гарні витвори70 видів локшини: цей магазин у Бангкоку став дуже популярнимRalph Lauren у Нью-Йорку: чорно-біла класика й романтичні ноткиКолекція Dior у Парижі: спідниці з бронежилетамиМолоде покоління майстрів виготовляє скрипки в АлбаніїЗолоту карету готують до платинового ювілею Єлизавети ІІКолись утрачену картину Гвідо Рені показали на виставці в РиміГарячий шоколад з різноманітними інгредієнтами — новий бум у Великій БританіїВ Антарктиді знайшли корабель, який затонув 107 років тому

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: