21.01.2022
Телеканал NTD

У Києві відкрилася новорічна поштова резиденція

У Києві відкрилася новорічна поштова резиденція

Написати листа новорічному чарівнику, отримати відповідь і навіть омріяний подарунок під ялинку. У Києві почала працювати..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Написати листа новорічному чарівнику, отримати відповідь і навіть омріяний подарунок під ялинку. У Києві почала працювати святкова поштова резиденція. Її відкрила «Укрпошта».

[Ігор Смілянський, генеральний директор «Укрпошти»]:
«Ви приходите до будь-якого з наших чотирьох тисяч автоматизованих відділень, пишете листа на Хрещатик, 22, адресований новорічному чарівнику. Ми розберемося кому: святому Миколаю, Дідові Морозу чи Санта-Клаусу. Листи потраплять до нашої новорічної резиденції».

В «Укрпошті» обіцяють відповісти всім дітям. А авторам найзворушливіших та найцікавіших листів відправлять подарунки, про які просять малюки.

Таке дистанційне спілкування продиктоване карантинними обмеженнями.

[Ігор Смілянський, генеральний директор «Укрпошти»]:
«Ми створили формат, коли можна дистанційно написати новорічному чарівникові, дистанційно кинути в скриньку й отримати додому подарунок, обов’язкову відповідь від новорічного чарівника, щоб діти дістали позитивні емоції».

Тут також показали нову святкову поштову марку «З Різдвом Христовим!».

Резиденція працюватиме до 31 грудня.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Києві відкрилася новорічна поштова резиденціяЩо японські барабани роблять в австралійській школіГаїтянський «суп свободи» внесли до списку ЮНЕСКОВіллу з фрескою Караваджо в Римі продадуть на аукціоніКолоніальні скарби повертаються з Франції до БенінуВідому церкву у Віфлеємі майже відреставрувалиМексиканці розбивають піньяти, перемагаючи таким чином у собі гріхиЯк стародавні Греки вплинули на сучасну наукуСомалійка малює картини, щоб змінити життя країни на кращеДіадеми дружини Наполеона I пішли з молотка в Лондоні