05.09.2022
Телеканал NTD

Другий за кілька місяців канцлер Австрії готовий залишити свою посаду

Другий за кілька місяців канцлер Австрії готовий залишити свою посаду

Колишній канцлер Австрії Себастьян Курц повністю залишає політику й іде з посади голови керівної Народної партії...

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Колишній канцлер Австрії Себастьян Курц повністю залишає політику й іде з посади голови керівної Народної партії.

[Себастьян Курц, колишній канцлер Австрії]:
«Ти під постійним наглядом, тебе щодня критикують, і буквально виникає таке відчуття, що за тобою полюють».

Причиною він назвав народження свого первістка — сина Костянтина. Той з’явився на світ у листопаді.

[Себастьян Курц, колишній канцлер Австрії]:
«Останніми днями сталося багато хороших подій, наприклад у мене народилася дитина. Я зрозумів, скільки прекрасних речей є поза політикою».

У жовтні Курц також пішов з посади канцлера на тлі корупційного скандалу. Його та соратників запідозрили в підкупі газет для публікування певних соціологічних опитувань, а також у хабарництві та перевищенні посадових повноважень.

Курц усі звинувачення відкидає. Він сказав, що пішов, щоб не створювати хаосу в політиці. Водночас зазначив, що зняття з нього недоторканності допоможе швидше завершити розслідування.

На місце Курца призначили міністра закордонних справ Александера Шаленберга. Однак і він уже заявив, що готовий залишити місце канцлера. За його словами, після виходу Курца з партії мають обрати нового голову, який і має очолити уряд.

Як очікують, Народну партію очолить міністр внутрішніх справ Карл Негаммер. Утім, багато австрійців не бачать його лідером країни.

[Бенджамін, перехожий у Відні]:
«Міністра Негаммера навряд чи можна назвати незалежною особистістю, яку я хотів би бачити лідером країни. Згадайте мігрантів чи теракти. Подивимося як буде, але я б його не обрав».

[Роберт, перехожий у Відні]:
«Негаммер міг би бути гарним міністром внутрішніх справ, але я зовсім не можу уявити його канцлером. Йому доведеться представляти всю Австрію, як це робив Курц. Ні, я взагалі не можу цього уявити».

Якщо все ж таки оберуть Негаммера, то нинішній канцлер Шаленберг повернеться на посаду голови МЗС.
Коротке посилання на цю сторінку:

Другий за кілька місяців канцлер Австрії готовий залишити свою посадуУ Бразилії влаштовують велосипедні прогулянки для сліпихТемзу в Лондоні хочуть заселити бобрамиКенієць придумав, як зробити органічні добрива ще ефективнішимиДвоє людей, які вижили під час Голокосту, знову зустрілися через 80 роківПівденна Корея послаблює вимоги до невакцинованих«Леді зі світильником»: як прославилася британська медсестраІлон Маск купує Твіттер за 44 млрд доларівЩо можна дізнатися про життя північнокорейців, розглядаючи сміття на пляжах

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: