03.12.2021
Телеканал NTD

Художник перевірив, що зможе створити на горі за мінус 10 градусів Цельсія

Художник перевірив, що зможе створити на горі за мінус 10 градусів Цельсія

Складно повірити, але тут, в італійському місті Больцано, зараз сонячний вересневий день. Просто художник Пітер Сеноньєр..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Складно повірити, але тут, в італійському місті Больцано, зараз сонячний вересневий день. Просто художник Пітер Сеноньєр перебуває в особливому робочому просторі.

Це камера приватного дослідницького центру. Тут спеціалізуються на моделюванні екстремальних погодних умов.

Пітер вирішив перевірити, як це — творити в умовах високогірних Альп, коли сильний вітер і холод. Термометр показує мінус 9,5 градусів Цельсія.

Чоловік працює по вісім годин щодня.

[Пітер Сеноньєр, художник]:
«Одна річ — виставити своє мистецтво на огляд. Але зовсім інша — процес створення. І тут, у камері, маємо унікальні можливості, яких немає в жодному музеї, галереї чи виставковому залі».

Це випробування не лише творчих здібностей, але й тіла художника. Перш ніж почати проєкт, він ретельно перевірився в лікарів.

Директор центру каже, що всі екстремальні умови вони погодили із самим художником.

[Крістіан Штюрер, директор центру]:
«Ми наповнили камеру снігом, увімкнули снігові машини. Ми також провели невеликий експеримент: створили лід на скульптурі».

До речі, кожен відвідувач міг спостерігати за тим, що відбувається, як зовні через вікна, так і зсередини.
Коротке посилання на цю сторінку:

Художник перевірив, що зможе створити на горі за мінус 10 градусів ЦельсіяПершу у світі поштову марку продадуть на аукціоні«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінокДитинча зебри Греві дебютує в зоопарку на півночі МексикиАнтоніо Бандерасу ставити мюзикл допомагає дочкаФарба з опалого листя: майстер відроджує забуте ремеслоГонконжців катають по 5 годин автобусом, щоб дати їм виспатисяАвстралійським дітям почали викладати мову аборигенівШоколадні сукні зачаровують публіку на виставці в ПарижіСанта-Клаус відкрив різдвяний сезон в Ізраїлі