24.05.2021
Телеканал NTD

У Швеції скасували майже всі карантинні обмеження

У Швеції скасували майже всі карантинні обмеження

Шведи можуть вільно відітхнути. У країні скасували майже всі карантинні обмеження, які діяли через пандемію коронавірусу...

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Шведи можуть вільно відітхнути. У країні скасували майже всі карантинні обмеження, які діяли через пандемію коронавірусу. Заходи скасували 29 вересня.

[жителька Стокгольма]:
«Сьогодні відчутно різницю, і це добре. У поїзді набагато більше люду, але мені подобається».

[житель Стокгольма]:
«Так, у потягах та автобусах людей трохи більше».

Так, скасували обмеження на кількість людей у ресторанах, театрах і на стадіонах. Відкриваються нічні клуби. Більше не треба дотримуватися соцдистанціювання, і не вимагають COVID-паспорта. Відмінили й рекомендацію працювати дистанційно — люди можуть повернутися до офісів. Утім, у разі появи симптомів хвороби всім наказано сидіти вдома і пройти тест.

У Швеції повністю вакциновано більш як 75 % дорослого населення. Водночас 82 % отримали хоча б одну дозу вакцини.

Останніми днями в країні не виявили жодного нового хворого на COVID. Загалом за весь час пандемії тут зареєстрували коло 1,2 мільйона заражених. Померло майже 15 тисяч осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Швеції скасували майже всі карантинні обмеженняВиростити мільйон гектарів лісу хочуть в ІспаніїУ Південній Кореї добова кількість нових хворих на COVID побила рекордУ США COVID-19 забрав більше життів, ніж «іспанка» 100 років томуВолонтери рятують тварин, які через COVID залишилися саміЕфіопці розповідають про голод і зґвалтування в зоні воєнного конфліктуФейсбук й інстаграм повернулися: що стало причиною відключенняТисячі гаїтян зібралися під мостом між США й Мексикою