24.05.2021
Телеканал NTD

Індійські вчителі побудували 150 будинків для бездомних школярів

Індійські вчителі побудували 150 будинків для бездомних школярів

Будинки для школярок, яким ніде жити. Такий проєкт розпочали на південному заході Індії. Ініціатива двох осіб..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Будинки для школярок, яким ніде жити. Такий проєкт розпочали на південному заході Індії. Ініціатива двох осіб — директорки й учительки однієї зі шкіл у місті Кочі.

Усе почалося 2014 року, коли в школярки помер батько, і вона стала бездомною. На житло скинулися вчителі, однокласники, сусіди та інші небайдужі. У підсумку дівчині звели невеликий будинок.

Зрозуміли, що це можливо, і продовжили збір коштів. Охочих пожертвувати гроші щороку ставало більше. Так за шість років побудували вже більш як 150 будинків.

[Ліссі Чаккалаккал, директор школи]:
«Ми почали цей проєкт із будинками щонайперше для наших учнів, яким ніде жити. Потім ми побачили, що можемо більше. Ми мріємо, щоб бездомних узагалі не залишилося».

У споруджених будинках жінки розмістили 80 учнів їхньої школи, які потребували житло. В інших поселили вдів і сім’ї учнів інших шкіл, які через життєві обставини опинилися на вулиці.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індійські вчителі побудували 150 будинків для бездомних школярів350 шрамів: ліванець знов і знов згадує вибух у БейрутіВ Індонезії зберігають гібонівДе вирощують жасмин для знаменитих парфумів «Chanel № 5»У США COVID-19 забрав більше життів, ніж «іспанка» 100 років томуЗамість корови — коза: чому американські фермери оновлюють свої стадаУ Новій Зеландії після щеплення вакциною «Pfizer» уперше померла людинаУ Південній Кореї добова кількість нових хворих на COVID побила рекордКруїзні лайнери перестали заходити до лагуни Венеції59 мутацій: новий африканський штам коронавірусу непокоїть учених