08.11.2021
Телеканал NTD

Вертикальний заїзд: французький велотріаліст підкорив 140-метровий хмарочос

Вертикальний заїзд: французький велотріаліст підкорив 140-метровий хмарочос

Французький велотріаліст Орельєн Фонтенуа підкорив хмарочос заввишки 140 метрів. Будівля стоїть у кварталі Ла-Дефанс у передмісті..

Дата завантаження: 2021-03-08

video

Французький велотріаліст Орельєн Фонтенуа підкорив хмарочос заввишки 140 метрів. Будівля стоїть у кварталі Ла-Дефанс у передмісті Парижа.

Орельєн на гірському велосипеді за 30 хвилин подолав 33 поверхи, або 768 сходинок. Спортсмен ні на що не спирався ні ногами, ні руками.

[Орельєн Фонтенуа, велотріаліст]:
«Усе тривало дуже довго. Гадав, що це ніколи не скінчиться. Чим вище я підіймався, тим більше в мене все боліло, особливо плечі й ноги. Це також дуже стомлює морально. Рухаєшся одноманітно, як робот, і зрештою просто забуваєш, наскільки далеко просунувся».

Найважче Орельєну далися металеві сходи, що ведуть на дах. Вони круті й слизькі. За словами велосипедиста, він не мав права на помилку.

Цей заїзд благодійний. Зібрані гроші відправлять організації, яка допомагає важкохворим дітям.

Орельєн Фонтенуа займається гірським велоспортом із восьми років. Він триразовий чемпіон світу серед юніорів. Також велотріаліст тричі ставав срібним призером на чемпіонаті світу для дорослих.
Коротке посилання на цю сторінку:

Вертикальний заїзд: французький велотріаліст підкорив 140-метровий хмарочосБіг на руках: в Україні встановили новий рекордОргкомітет Токіо-2020 сподівається, що вакцинація допоможе успішно провести ІгриЛітні австралійці насолоджуються грою в пішохідний футболАльтернативний фітнес на карантині: йога для очей і заняття в петляхМОК і організатори Ігор у Токіо повідомили про правила проведення ОлімпіадиЧеський фридайвер установив світовий рекорд із плавання під кригоюЗбірна України «Ігор нескорених» провела відкрите тренуванняУ Києві найсильніша людина планети встановила новий рекорд10-річний японський сумоїст важить 85 кг і перемагає суперників старших за себе