07.04.2021
Телеканал NTD

Літні австралійці насолоджуються грою в пішохідний футбол

Літні австралійці насолоджуються грою в пішохідний футбол

Літні австралійці неспішно ганяють м'яч стадіоном у Канберрі. Це пішохідний футбол. Він уже давно популярний в..

Дата завантаження: 2021-03-07

video

Літні австралійці неспішно ганяють м’яч стадіоном у Канберрі. Це пішохідний футбол. Він уже давно популярний в Англії, а тепер у нього грають і тут.

[Келлі Стіртон, працівниця організації Capital Football]:
«У Канберрі прогулянковий футбол існує вже два роки. Усе починалося з десяти гравців, зараз їх майже 200».

Пішохідний футбол підходить чоловікам і жінкам, яким за 45. У нього грають і колишні запеклі футболісти, і ті, хто ніколи не виходив на футбольне поле.

[Джулі Герд, футболістка]:
«За малих літ я дивилася футбол із батьком. Сама граю 14 років. Почала вже після 40».

Неспішна гра дає змогу вести активний спосіб життя, надто не навантажуючи організм. Водночас зміцнюється серцево-судинна система та м’язи ніг.

[Алан Джексон, футболіст]:
«Ми граємо з друзями, і це весело. Велика частина нашої команди грає другий рік, тож ми просто цим насолоджуємося».

[Джулі Герд, футболістка]:
«Тут панує дружня атмосфера, і немає надмірного навантаження, якщо лише сам цього не захочеш. Тому все просто й весело».

Пішохідний футбол виник у Великій Британії. Зараз там діє майже тисяча клубів шанувальників цього виду спорту. Також регулярно проходять змагання.
Коротке посилання на цю сторінку:

Літні австралійці насолоджуються грою в пішохідний футболМОК і організатори Ігор у Токіо повідомили про правила проведення ОлімпіадиУ Газі шанувальники паркуру безпечно займаються в новому заліУ Києві найсильніша людина планети встановила новий рекордБіг на руках: в Україні встановили новий рекордВертикальний заїзд: французький велотріаліст підкорив 140-метровий хмарочосОргкомітет Токіо-2020 сподівається, що вакцинація допоможе успішно провести ІгриЧеський фридайвер установив світовий рекорд із плавання під кригою10-річний японський сумоїст важить 85 кг і перемагає суперників старших за себеАльтернативний фітнес на карантині: йога для очей і заняття в петлях