06.01.2021
Телеканал NTD

У Севільї пройшла знаменита виставка андалузьких коней

У Севільї пройшла знаменита виставка андалузьких коней

В іспанській Севільї пройшла знаменита міжнародна виставка коней Sicab. Вона присвячена лише одній породі — андалузькій...

Дата завантаження: 2021-03-05

video

В іспанській Севільї пройшла знаменита міжнародна виставка коней Sicab. Вона присвячена лише одній породі — андалузькій. Цих коней уважають чи не найкрасивішими у світі.

У виставці бере участь приблизно 400 чистокровних представників породи. Цього року серед глядачів — лише конярі. Влада міста дозволила запросити 5300 осіб. Торік тут побувало 200 тисяч гостей, і перед ними виступило понад 1000 коней.

Виставку заснували в 90-му році. Вона проходить під патронажем Її Королівської Високості принцеси Єлени — герцогині де Луго.

Андалузька порода була дуже популярною з XVI по XVIII століття. Таких коней мали майже всі європейські монархи. Андалузьких скакунів уважали найкращими і для парадів, і для війни.

Ці коні невеликі, мають компактну статуру, широкі груди й округлі форми. Їхні грива та хвіст пишні та довгі. На вигляд чистокровні андалузці величні й благородні.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Севільї пройшла знаменита виставка андалузьких конейВ Індії колонії рожевих фламінго приваблюють шанувальників природиЧирлідери танцюють біля вокзалу в Токіо, щоб підбадьорити людейНайбільше в Азії іглу-кафе відкрили на курорті в КашміріРіздвяні ялинки від Нью-Йорка до ВатикануСкарби Помпеїв виставили в музеї «Антикваріум»Східні солодощі на рожні: у Йорданії по-новому готують кнафеУ Києві відкрили перший міський туристичний інформаційний центрСам собі режисер: як через пандемію дизайнери опановують нові професіїУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схил