16.02.2021
Телеканал NTD

У саудівській сім’ї понад десять років живуть вовки

У саудівській сім’ї понад десять років живуть вовки

Сім’я тримає вовків Ель-Джауф, Саудівська Аравія Саудівець Рамі і його двоє синів проводять багато часу зі..

Дата завантаження: 2021-05-16

video

Сім’я тримає вовків
Ель-Джауф, Саудівська Аравія

Саудівець Рамі і його двоє синів проводять багато часу зі своїми домашніми вовками. Сірий хижак з кличкою Адим спокійно приймає пестощі господаря й маленьких дітей. У цій сім’ї вовки живуть уже одинадцять років.

[Рамі аль-Сарахі, господар вовків]:
«Ми звикли до них, а вони до нас. Ви бачите, що навіть мої діти їх не бояться. Вони підходять до них і граються, хоча вовки можуть бути небезпечними, і з ними буває важко. Та син грається з ними без проблем. Жодної небезпеки не виникає, бо ми добре їх розуміємо».

Гості зазвичай дуже дивуються, коли бачать у домі вовків замість собак. Але діти живуть з ними з пелюшок і сприймають їхню присутність, як щось буденне.

[Саєл, син господаря вовків]:
«Я люблю вовка Адима й не боюся його. Він мій друг, і я граюся з ним щодня».

Рамі годує вовків тільки вареним м’ясом, щоб хижаки не відчували запаху крові й у них не прокинувся звірячий інстинкт. Чоловік каже, що завдяки такому підходові сім’я в безпеці. Він також добре вивчив поведінку цих тварин.

[Рамі аль-Сарахі, господар вовків]:
«Іноді я дивлюся на вовка й знаю, що він у поганому настрої. Тому не підходжу до нього. Треба дати йому час, поки він не почуватиметься ліпше. А потім можна знову спілкуватися. Це одна з підвалин, на яких ми побудували міцні стосунки».

Одомашнені вовки однаково стають небезпечними під час шлюбного періоду із січня по березень. На цей час їх ізолюють.
Коротке посилання на цю сторінку:

У саудівській сім’ї понад десять років живуть вовки40 000 підземних поштовхів: на ісландському півострові Рейк’янес чекають виверженняПарижани запрошують до себе додому шеф-кухарів, щоб відчути себе в рестораніПариж закриє старовинний пташиний ринок XIX століттяСмертність від COVID-19 та ожиріння: зв’язок доведеноВ Естонії нарощують виробництво соломинок для коктейлів з очеретуОскільки гірськолижні курорти закрито, французи відпочивають на пляжахДорогий сир став для французів розрадою під час локдаунуЕкологи закликають не зривати й не купувати первоцвітиЄгипетських сиріт стали частіше забирати в сім’ї