20.08.2022
Телеканал NTD

У Мексиці плантації соняшників рятують бджіл від голоду

У Мексиці плантації соняшників рятують бджіл від голоду

Соняшникові поля для бджіл Лос-Лянос-Дель-Еспіналь, Мексика У місті Лос-Лянос-Дель-Еспіналь мексиканського штату Оахака на полях квітне 200..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Соняшникові поля для бджіл
Лос-Лянос-Дель-Еспіналь, Мексика

У місті Лос-Лянос-Дель-Еспіналь мексиканського штату Оахака на полях квітне 200 тисяч соняшників. Вони допомагають врятувати популяції бджіл.

[Ельюд Флорес, експерт із бджільництва]:
«Мали посушливий рік, тому цвітіння було дуже коротким. І тепер квітів немає. Бджоли змушені шукати їжу, а це альтернатива».

Крім посухи, бджолам шкодять і пестициди. У Мексиці може вимерти 2000 видів цих комах.

[Рікардо Гонсалес, агроном]:
«Бджоли, нічого не підозрюючи, сідають на квітучі сільськогосподарські культури. А за кілька днів до цього фермер обприскав їх пестицидами. Бджола збере нектар, але не помре відразу. Вона полетить до вулика, і там буде отруйний мед».

Соняшникові поля не обробляють хімією, тому у бджіл з’являється екологічно чиста їжа. Бджолярі встановлюють вулики приблизно за 800 метрів од рослин.

[Хосе Сотело, агроном]:
«Через посуху не дуже багато квітів, тому ці поля допомагають прогодувати бджіл. Хай вони не вироблять багато меду, але на два-три місяці матимуть таку підтримку».

Соняшник родом з Північної та Південної Америки. Деякі види ростуть як бур’ян. Соняшник однорічний вирощують майже в усьому світі. З його насіння чавлять олію, а відходами годують худобу.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Мексиці плантації соняшників рятують бджіл від голодуПарад квітів як символ скасування рабства в КолумбіїВелика Британія адаптується до середземноморського кліматуУроки городництва для жителів АвстраліїМангрові ліси Ріо-де-Жанейро відроджуються, попри сміттяЯк в Африці рятують рідкісних мавп — колобусівКубинці знемагають від спеки без світла та кондиціонерівНесправжні яйця допомагають захистити черепашенят від чайок в АвстраліїТемзу в Лондоні хочуть заселити бобрамиІспанські лікарі виключають виникнення пандемії віспи мавп

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: