03.01.2021
Телеканал NTD

Дубайські готелі знову приймають іноземних гостей і сподіваються на прибуток

Дубайські готелі знову приймають іноземних гостей і сподіваються на прибуток

У курортному готелі на острові Пальма Джумейра дезінфікують меблі, диванні подушки та всі предмети у ванних..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

У курортному готелі на острові Пальма Джумейра дезінфікують меблі, диванні подушки та всі предмети у ванних кімнатах. Дубай знову приймає іноземних туристів.

У готелях чекають збільшення прибутку й надіються зменшити втрати через коронавірусну кризу.

[Тім Келлі, управитель курорту Atlantis]:
«Почали бронювати більше номерів. Імовірно, через те що відкрилися кордони й доступ (до громадських місць). І все це добре».

Цей курортний комплекс закрився в березні й знову запрацював у середині травня, коли обмеження почали слабшати. Наприкінці червня скасували комендантську годину. Дубайські готелі туристичного буму поки не чекають, але покладають надії на четвертий квартал року.

[Тім Келлі, управитель курорту Atlantis]:
«Через карантинні обмеження люди, які сюди приїжджають, можуть зіткнутися зі складнощами, коли повернуться. Тому, гадаю, тільки-но ці урядові заходи знімуть, ситуація в Дубаї налагодиться».

Економісти вважають, що гірші часи для Дубая вже позаду й настав період зростання.

[Скотт Лівмор, економіст]:
«Очікується, що сектори (економіки) відновлюватимуться, робочих місць побільшає. Та не можна змішувати поняття «зростання» й «рівень активності». Економічна активність ще довго наздоганятиме докризовий рівень».

Дубай — один із найпопулярніших туристичних напрямків світу. Туристична індустрія міста становить понад одинадцять відсотків його ВВП.

На федеральному рівні ОАЕ, де розташований Дубай, ще не оголосили про відкриття кордонів для іноземних гостей.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дубайські готелі знову приймають іноземних гостей і сподіваються на прибуток«Рідке золото»: як берберські жінки роблять арганову оліюУ Вестмінстерському дог-шоу братиме участь ще чотири породи собакКози й альпаки допомагають британським школярам відновлювати психічне здоров’яНью-йоркський художник ховає свої мінікартини в місті, щоб хтось їх знайшовЯк жителі різних півкуль святкують зимове й літнє сонцестоянняСотні венеційських гондол узяли участь у регаті «Вогалонга»Біженці в Парижі поринають у світ високої модиУ Версалі завершили масштабну реконструкцію королівської каплиці«Швидка допомога для пам’яток» відновлює стародавні споруди Румунії