21.04.2024
Телеканал NTD

Живуть у страху: на курорті в Чилі може впасти елітний ЖК

Живуть у страху: на курорті в Чилі може впасти елітний ЖК

Мальовничий краєвид на Тихий океан більше не тішить жителів чилійського прибережного курорту Вінья-дель-Мар. Тут біля підніжжя..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Мальовничий краєвид на Тихий океан більше не тішить жителів чилійського прибережного курорту Вінья-дель-Мар. Тут біля підніжжя будинків утворився провал. Тепер люди бояться, що їхні будинки теж обваляться.

Вирва завглибшки 30 метрів та діаметром 15 метрів утворилася коло десяти днів тому після зливи. Як наслідок, близько 90 жителів ЖК Euromarina II довелося евакуювати.

[Лідьєр Ернандес, управитель будинку]:

«Побачимо, що можна зробити. Думаю, влада вживе необхідних заходів, щоби пом’якшити збитки та нас захистити. Я вірю, що влада щось зробить».

Як повідомляють місцеві медіа, причини провалу розслідують. Експерти називають низку факторів, зокрема обвалення підземного каналізаційного резервуара після рясного дощу.

Вони ще зазначають, що ЖК збудували на крихкій системі дюн. Це підтверджують і місцеві жителі.

[Хуан Серон, рибалка та місцевий житель]:

«Усе почалося багато років тому. Коли звели будівлі, почалися проблеми, бо прибрали весь пісок. Не треба було ставити будинки на дюнах».

Такі інциденти вже були в цьому районі. Так, близько року тому біля будівлі поруч із Euromarina II також утворився провал, через що на кілька місяців довелося евакуювати місцевих жителів. Через місяць те ж саме сталося з ще одним будинком у цьому кварталі.

Минулого тижня Чилі постраждало від холодного фронту, пов’язаного з атмосферною річкою, яку принесло з Тихого океану. Як повідомляють, одна людина загинула, двоє зазнали тілесних ушкоджень. Загалом це зачепило понад 11 000 осіб, більш як 700 мусило залишити свій дім.
Коротке посилання на цю сторінку:

Живуть у страху: на курорті в Чилі може впасти елітний ЖКЗ Парижа перед Олімпіадою вивозять нелегальних іммігрантів та безпритульнихПанамський острів тоне через зміну кліматуУ Гонконгу запроваджують заборону на одноразовий пластиковий посудАфриканка-бджолярка захищає бджіл та допомагає людямОдин пістолет — 34 смерті: чорний ринок зброї в Еквадорі процвітаєВикинутому в пустелі Атакама одягу дають друге життяАвстралійців навчають готувати поживно та недорого, щоб зменшити витратиСпека, урагани та відключення світла: кубинців чекає непросте літоЩе одне літо без світла: єгиптяни готуються до нових відключень

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: