16.07.2024
Телеканал NTD

Фестиваль «Звуки цвітіння» починається в Ботанічних садах К’ю в Лондоні

Фестиваль «Звуки цвітіння» починається в Ботанічних садах К'ю в Лондоні

Знаменитий Пальмовий будинок Ботанічних садів К'ю в Лондоні красиво прикрашений у рожевих тонах. Вікторіанська скляна будівля..

Дата завантаження: 2024-07-16

video

Знаменитий Пальмовий будинок Ботанічних садів К’ю в Лондоні красиво прикрашений у рожевих тонах. Вікторіанська скляна будівля оточена весняним квітом. Тут уже почали цвісти вишні. А це певна ознака того, що настала весна.

Магнолії також розкрили свої квіти. Цей вид родом із Китаю та Америки, але цілком успішно прижився й уздовж доріжок Садів К’ю.

[Гелена Дав, працівниця ботанічного саду]:

«У нас усюди — цвіт. Насправді сезон цвітіння досить довгий. Він може початися вже в лютому й тривати до травня, оскільки цвістимуть вишні, сливи, яблуні та груші. Нині ми в середині сезону. Красивий рожевий та білий цвіт яблунь справді приголомшливий. Але крім них є нарциси, проліски та інші весняні квіти, які тільки розпускаються».

Щороку цю ділянку площею 132 гектари відвідують мільйони людей.

А цієї весни гостей може бути ще більше, адже тут уперше проходить фестиваль, присвячений сезонним весняним квітам.

[Мітіллі Джегантан, працівниця ботанічного саду]:

«Це перший фестиваль цвітіння, і він присвячений музиці, написаній Королівським музичним коледжем, шістьма його композиторами. У центрі уваги такі дерева, як вишні та магнолії. Усі вони цвітуть у різний час. Так само й музика: вона звучить у різних частинах саду».

Відвідувачі повинні знайти місця в саду, де серед шелесту гілок і щебетання птахів чути музику. Загалом таких місць шість.

[Мітіллі Джегантан, працівниця ботанічного саду]:

«Це були шість різних композиторів, які приїхали сюди, щоби почерпнути натхнення в цих місцях. І для кожного місця вони створили свій твір».

День весняного рівнодення офіційно ознаменував початок весняного сезону. Однак деякі квіти, схоже, уже починають опадати.

Ранню весну поки що не можна назвати зміною клімату. Проте тенденції показують, що пори року зміщуються в цьому напрямку.

[Гелена Дав, працівниця ботанічного саду]:

«Цим деревам доведеться пережити триваліший сезон, перш ніж вони знову ввійдуть у стан спокою. Тому нам просто слід переконатися, що в них достатньо поживних речовин та води. Треба постійно їх перевіряти».

Фестиваль «Звуки цвітіння» триватиме до 14 квітня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Фестиваль «Звуки цвітіння» починається в Ботанічних садах К’ю в Лондоні«Він крутий»: Трамп прибув на з’їзд своєї партії з пов’язкою на вусіУ чому секрет ідеальної неаполітанської піциАнглія повернула Австралії списи аборигенів, які вивіз Джеймс КукДизайнер переробляє політичні банери на сумки-шопериУ Болгарії з розмахом проводять фестиваль трояндУнікальну колекцію монет данського магната, нарешті, можуть продатиБоснійська майстриня створює картини з повсті та рятує старовинне ремеслоДо албанської фортеці поспішають сотні тисяч туристівЗахопливі перегони на човнах-драконах влаштували в Гонконгу

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: