03.01.2021
Телеканал NTD

Нігерійські медики співають і танцюють для пацієнтів із COVID-19

Нігерійські медики співають і танцюють для пацієнтів із COVID-19

Нігерійські медики співають і танцюють біля тимчасового центру лікування хворих на коронавірус у Лагосі. Вони надіються,..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Нігерійські медики співають і танцюють біля тимчасового центру лікування хворих на коронавірус у Лагосі. Вони надіються, що музика допоможе пацієнтам швидше одужати.

[Пітер Олувадаре, музикант]:
«Дуже приємно побачитися з пацієнтами та медиками. Музика допомагає відновити сили. Вона терапевтична. Можливість зіграти тут — для мене велика честь».

Такі концерти проходять біля центрів лікування щотижня. Фахівці вважають, що хворим потрібні не лише ліки, а й духовна їжа.

Торік у Лагосі розпочали проект Art4life, який став частиною системи охорони здоров’я. У межах програми пацієнтів ознайомлюють із музикою, живописом та поезією.

Епідемія попри карантинні заходи мало змінила життя нігерійців.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нігерійські медики співають і танцюють для пацієнтів із COVID-19Грецький острів замінить усі автомобілі на електричніКитай може втратити статус найбільш населеної країни світуФестиваль на дні пересохлого Аральського моря в Узбекистані привертає увагу до екологічної катастрофиЗнайти COVID по запаху: як навчають британських собак-шукачівБолівійська служба доставляння обслуговує замовників, не шкодячи природіКраїни ЄС домовилися послабити коронавірусні обмеження для туристівПожежники, олімпійці й музиканти: кумедні фотосесії із цикадамиВ Австралії літнім мігрантам знаходять роботу, щоб вони швидше вливалися в суспільствоСпеціальні черевики для сліпих тестують в Австрії