13.04.2024
Телеканал NTD

До Лондона повернулися бобри

До Лондона повернулися бобри

Сім'я з п'яти бобрів обживається в новому домі. Недавно її випустили біля водоймища, що на заході..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

Сім’я з п’яти бобрів обживається в новому домі. Недавно її випустили біля водоймища, що на заході Лондона. На урочистий захід прийшло багато людей, адже до цього бобрів у столиці Великої Британії не бачили коло 400 років.

[Еліот Ньютон, співзасновник Citizen Zoo]:

«Вони здатні трансформувати ландшафт і підтримувати екосистему. Наприклад, допоможуть утримувати тут більше води, а це сповільнить потік і знизить ризик повеней на місцевому рівні. Ми знаємо, що нижній Грінфорд періодично потерпає від повеней. Бобри зменшать цей ризик».

Бобрів переселили із Шотландії, де вони дуже розплодилися. Є надія, що у водоймах Лондона їм теж буде комфортно.

Сім’я складається з дорослої пари й трьох дитинчат. Упродовж місяця вони житимуть на обгородженій території. Це дасть їм змогу спокійно облаштуватися.

Утім, екоактивісти незадоволені. Вони кажуть, що це не допоможе відновити популяцію.

[Аластер Драйвер, директор Rewilding Britain]:

«Це все надто маленькі й незначні кроки. Навряд чи вони допоможуть. Потрібні масштабніші дії, централізований випуск бобрів у дику природу».

Учасники кампанії стурбовані тим, що зобов’язання уряду відновити біорізноманіття в третині місць проживання у Великій Британії до 2030 року не сприймають серйозно.

Міністерство довкілля критику відкидає.

Бобри колись мешкали на всій Північній Євразії. Однак до початку XX століття вони майже зникли через інтенсивне полювання заради хутра, м’яса та пахучих залоз. Нині бобрів спеціально розселяють у регіони, де вони жили кілька століть тому.

Цих тварин називають інженерами екосистеми. Вони підвищують стійкість природних спільнот і знижують ризик виникнення повеней.
Коротке посилання на цю сторінку:

До Лондона повернулися бобриЛікарям, що страйкують у Південній Кореї, поставили вимогу до березня повернутися на роботуЯрмарок колекційних іграшок: як сотні фунтів віддають за «старий пластик»Часті землетруси тримають у страху жителів столиці МексикиЯк пінгвінів захищають від пожеж на австралійському острові ФіліппДо 12 років каторжних робіт засудили двох підлітків у КНДР за перегляд південнокорейських кліпівІзраїль: БАПОР найняло понад 450 бойовиків ХАМАСуСрібло в Єгипті — нове золотоШезлонги замість засніжених схилів: французький курорт виживає в умовах теплої зимиПрофесори-медики Південної Кореї масово звільняються, щоби підтримати стажистів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: