02.11.2021
Телеканал NTD

Греки сидять на карантині, а весна вступає у свої права

Греки сидять на карантині, а весна вступає у свої права

Поки греки сидять у самоізоляції, весна вступає у свої права. В Афінах дерева вкрилися листям, а..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Поки греки сидять у самоізоляції, весна вступає у свої права. В Афінах дерева вкрилися листям, а килим із зеленої трави прикрасили різнобарвні польові квіти. І вже всюди дзижчать працьовиті бджоли.

На тлі соковитої зелені афінські пам’ятки на вигляд ще ефектніші. Щоправда, наразі тут безлюдно. До країни не приїжджають туристи, а самих греків просять не виходити на вулицю без крайньої потреби.

А це ведмежий заповідник Арктурос на півночі країни. Тут після зимової сплячки прокинулися ведмеді. Бродять лісом, шукають їжу. Поки заповідник закритий для туристів, підгодовувати тварин допомагають спонсори.

У місцевому притулку живуть двоє однорічних ведмежат – Бредлі й Купер. Коли вони навчаться виживати самостійно, їх випустять у дику природу. Перед цим тваринам надінуть нашийники з радіомаяками, щоби стежити за їх пересуванням.

У заповіднику також мешкають олені, вовки та інші звірі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Греки сидять на карантині, а весна вступає у свої праваНайкращий тренер: польська скелелазка готується до Токіо-2020 під наглядом псаРятує рибу й черепах: 4-річна дівчинка очищає від сміття бухту ГуанабараТримач для антиперспіранту: як хлопчик допоміг другові з інвалідністюЛавандове поле зацвіло під КиєвомУкраїнець установив рекорд Гіннеса, жонглюючи гиреюНавіщо «запорожці» з усієї України з’їхалися до КиєваІспанський винахідник робить 3D-друковані протези й дарує їх інвалідамПакистанські лісничі готують врятованого ведмедика до життя на волі8-річна венесуелка мріє брати участь у веломотокросі на Олімпіаді 2032 року