03.10.2021
Телеканал NTD

Пуми, олені й менше сміття: як природа процвітає в умовах карантину

Пуми, олені й менше сміття: як природа процвітає в умовах карантину

Уже третя пума забрела до столиці Чилі міста Сантьяго за останні два тижні. Як і попередні..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Уже третя пума забрела до столиці Чилі міста Сантьяго за останні два тижні. Як і попередні дві, вона прийшла сюди в пошуках їжі. В умовах карантину в місті шум значно стих. Через це великі кішки сміливішають і досліджують більше територій.

Хижачку виловили всередині житлового комплексу.

[Орасіо Боркес, директор Служби сільського господарства Чилі]:
«Сьогодні чутно менше шуму. Через це тварини в пошуках їжі випадково забрідають у міста».

Пуму відправлять до зоопарку Сантьяго, щоби перевірити здоров’я. Якщо все гаразд, її, як і попередніх, відпустять у дику природу.

В умовах тотального карантину в містах тепер частіше зустрічають диких тварин. Приміром, на околиці Лондона можна побачити стадо диких оленів.

[Крістіна Елліс, жителька району Ромфорд]:
«Моя дочка вважає, що це Санта відправив оленів, бо всюди карантин. Вони мають стежити, щоб з усіма все було добре».

Оленів тут бачили й раніше. Але тепер на них зможе подивитися більше людей, бо через карантин багато хто виходить просто погуляти.

Раніше в об’єктиви телеканалів Уельсу потрапило стадо диких кіз, які бродять вулицями одного з міст і їдять кущі й траву.

Водночас мальовничі пляжі Колумбії значно почистішали. Зазвичай тут повно відпочивальників, але в середині березня країна закрила в’їзд для іноземних туристів, а ще запровадила загальний карантин.

[Ісіс Наварро, голова управління з питань туризму Санта-Марти]:
«У воді значно поменшало пластику. Сьогодні наші піски біліші й чистіші, фауна (гір) Сьєрра-Невади вільно ходить своїми місцями проживання».

Учені кажуть, що на пляжі повернулися птахи та інші тварини, яких раніше відлякував шум людей.
Коротке посилання на цю сторінку:

Пуми, олені й менше сміття: як природа процвітає в умовах карантинуЩо робить патруль поліції Нью-Йорка на вулицях Сан-ПаулуЧисельність рідкісних піренейських рисей вдалося відновити до 1100Виробництво дерев’яних човнів у Греції — ремесло, яке зникаєЕксперт із запахів допомагає людям відновити нюх після COVID-19Угандійка робить зі сміття модні сумкиУсюди спокуси: мексиканські діти страждають від ожирінняУ ЄС планують до серпня прищепити проти коронавірусу 70 % дорослого населення«Харчова пустеля»: жителям міста в США бракує магазинівГрецький острів замінить усі автомобілі на електричні