03.10.2021
Телеканал NTD

У Дніпрі викопали понад 600 могил для можливих померлих від коронавірусу

У Дніпрі викопали понад 600 могил для можливих померлих від коронавірусу

Влада міста Дніпро доручила заздалегідь викопати сотні могил для потенційних жертв коронавірусу. На 12-ти міських кладовищах..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Влада міста Дніпро доручила заздалегідь викопати сотні могил для потенційних жертв коронавірусу. На 12-ти міських кладовищах уже з’явилося 615 ям.

[Михайло Лисенко, заступник мера Дніпра]:
«З огляду на те, як поширюється це захворювання територією всієї Європи, територією світу, і як стрімко розвивається ситуація у нас в Україні, на жаль, було ухвалено таке страшне рішення — заздалегідь підготувати 600 могил для можливих поховань».

Також місцева влада для зберігання тіл закупила тисячу щільних пластикових мішків. А найближчим часом заборонять розтин померлих з підтвердженим діагнозом або підозрою на коронавірус. Ховати жертв COVID-19 будуть у закритих трунах, а на похоронах на кожну людину потрібно буде відводити 10 квадратних метрів.

Україна запровадила жорсткі заходи зі стримування епідемії вірусу. Уряд заборонив відвідування парків, скверів, набережних і зон відпочинку та зобов’язав усіх носити маски в громадських місцях.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Дніпрі викопали понад 600 могил для можливих померлих від коронавірусуІталія скасувала обов’язкове носіння масок на вулицяхНайменша корова у світі живе в БангладешДубайські зоозахисники випустили в океан скатів і акулБіля берегів Таїланду випустили дитинчат бамбукових акулУ Швейцарії волонтери допомагають фермерам захистити худобу від вовківЕксперт: «ковідний пузир» Олімпійського селища порушеноЕксперт із запахів допомагає людям відновити нюх після COVID-19Грецький острів замінить усі автомобілі на електричніНова виставка про життя принца Філіпа відкрилася у Віндзорському замку