03.12.2021
Телеканал NTD

Кафе й ресторани Гавани безоплатно готують для стареньких

Кафе й ресторани Гавани безоплатно готують для стареньких

Старенькій жительці Гавани Ользі мотоциклісти привезли додому безкоштовний ланч. Його відправив власник місцевого кафе. [Ольга Фейобе,..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Старенькій жительці Гавани Ользі мотоциклісти привезли додому безкоштовний ланч. Його відправив власник місцевого кафе.

[Ольга Фейобе, жителька Гавани]:
«Дякую, дуже дякую. Уперше в житті для мене роблять таке. Щиро дякую».

У кафе готують безкоштовні ланчі й для інших гаванців поважного віку, які через коронавірус намагаються менше виходити з дому.

[Хуан Карлос Блайн, власник кафе]:
«Ми допомагаємо самотнім людям, яким за 60. Також ми домовилися з клубом мотоциклістів, щоб забезпечити щоденне доставляння. Ми відправляємо сендвічі із шинкою й овочами, а також фруктові соки».

Цей ресторан італійської кухні теж приєднався до благодійного руху. Зараз він зачинений для клієнтів і працює лише в режимі доставляння. Власнику довелося звільнити багатьох співробітників, але ресторан однаково допомагає стареньким.

[Саверіо Грізелл, власник ресторану]:
«Щодня безкоштовно готую для них пасту. Ми так робимо вже чотири чи п’ять днів».

Ресторан забезпечує обідами 29 осіб.

[жителька Гавани]:
«Це чудово, похвально. Сподіваюся, усі приєднаються (до цього руху), щоб усім разом пройти через цей важкий період».

[жителька Гавани]:
«Світ у сум’ятті, тож це для нас допомога. Нам не треба виходити, щоб знайти їду».

На Кубі — найбільший відсоток людей похилого віку серед країн Латинської Америки. COVID-19 небезпечний щонайперше для стареньких, тому їм рекомендують не виходити з дому.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кафе й ресторани Гавани безоплатно готують для старенькихВ Акрополі проклали нові доріжки для людей з інвалідністюЯк французький учитель вирішив стати астронавтомПодорож Маленької Амаль: лялька пройде 8000 км через вісім країнАфриканка народила дев’ятеро близнюківХоч трубопровід Colonial уже працює, але у Вашингтоні однаково бракує бензинуІндонезійка допомагає відновити коралові рифи БаліНовий рубіж: від COVID-19 у світі померло понад 4 млн осібДубайські зоозахисники випустили в океан скатів і акулНова виставка про життя принца Філіпа відкрилася у Віндзорському замку