03.12.2021
Телеканал NTD

Харків’янин доставляє їжу і ліки людям на карантині

Харків'янин доставляє їжу і ліки людям на карантині

Ян Герасимов їздить Харковом із рюкзаком, який заповнений товарами першої необхідності. Він доставляє продовольство й медикаменти..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Ян Герасимов їздить Харковом із рюкзаком, який заповнений товарами першої необхідності. Він доставляє продовольство й медикаменти тим, хто не може за ними піти в умовах карантину.

[Ян Герасимов, учасник проекту]:
«Сьогодні це рис, горох і хліб, упаковані в такі пакети».

Ян везе їжу літній парі, яка не виходить на вулицю, боячись заразитися. Діти не можуть відвідати батьків, бо не ходить громадський транспорт, тому вони замовили товари через сторінку Яна у Facebook.

Харків’янин створив платформу в інтернеті для допомоги людям в ізоляції відразу після того, як у місті оголосили карантин. Сюди пишуть і ті, хто може допомогти, і ті, хто цієї допомоги потребує. До доставлення необхідних продуктів і медикаментів приєдналися й інші.

Щоб звести до мінімуму контакт, Ян залишає пакет на дверній ручці, потім стукає або натискає на дзвінок і вирушає за іншою адресою.

Більшість клієнтів — літні люди. Але є також і молоді. Вони опинились у скрутному становищі без роботи і грошей.

Олена поспішає доставити життєво важливі ліки діабетикам, ізольованим у будинку.

[Олена Вишня, учасниця проекту]:
«Сьогодні досить насичений день, тому що ми всі хвилюємося, що буде, якщо запровадять надзвичайний стан і обмежать перевезення, переїзди. Тому поспішаємо розвезти інсулін і тест-смужки тим, кому вони дуже потрібні».

Серед таких 67-річна Лариса Климова з астмою і діабетом. Для неї наявність інсуліну — питання життя і смерті.

Карантинні заходи діють по всій Україні з 25 березня і до кінця квітня. Не ходить громадський транспорт, пересування людей вулицями також обмежено.
Коротке посилання на цю сторінку:

Харків’янин доставляє їжу і ліки людям на карантиніКраїни ЄС домовилися послабити коронавірусні обмеження для туристівТуреччина будує стіну на кордоні з ІраномФранцузький військовий комп’ютерник став миловаром і робить мило зі слизом равликівУ Швейцарії волонтери допомагають фермерам захистити худобу від вовківБританка робить листівки зі сміття з берегів ТемзиАвстралійка зберігає сандалові дерева для майбутніх поколіньКолонію морських коників помітили в забрудненій грецькій лагуніВ Австралії літнім мігрантам знаходять роботу, щоб вони швидше вливалися в суспільствоУ Південній Кореї найвищий приріст кількості хворих на COVID із грудня 2020 року