03.10.2021
Телеканал NTD

Бориса Джонсона госпіталізували, королева звернулася до нації

Бориса Джонсона госпіталізували, королева звернулася до нації

Прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона в неділю ввечері госпіталізували для лікування від COVID-19. Його поклали в..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона в неділю ввечері госпіталізували для лікування від COVID-19. Його поклали в лікарню Сент-Томас, що на південному березі Темзи.

До цього впродовж десяти днів прем’єр перебував у самоізоляції вдома з легкими симптомами хвороби й керував роботою уряду з Даунінг-стріт, 10. Однак, оскільки в нього постійно була висока температура, його лікар порадив тому про всяк випадок лягти в лікарню.

На цю новину відреагував президент США Дональд Трамп. Він побажав голові британського уряду якнайшвидшого одужання.

[Дональд Трамп, президент США]:
«Перш ніж почати, хочу від нашої нації висловити добрі побажання прем’єр-міністрові Борису Джонсону, який зараз бореться з вірусом. Усі американці за нього моляться. Він мій друг, хороший джентльмен і прекрасний лідер. Як ви знаєте, його сьогодні відправили до лікарні. Але я впевнений, що з ним буде усе гаразд. Він міцний чоловік, сильна людина».

Самого Дональда Трампа вже двічі тестували на коронавірус. В обох випадках тести показали негативний результат. Щодо британського прем’єра, то COVID-19 заразився не тільки він, а і його вагітна наречена. Вона разом з ним була вдома в самоізоляції.

Новини про госпіталізацію прем’єра надійшли за кілька годин після рідкісного телевізійного звернення королеви Єлизавети II до нації, яке вже порівняли з її посланням під час Другої світової війни. Вона закликала людей об’єднатися, а також підтримала всіх, хто змушений залишатися в ізоляції й зазнає фінансових збитків.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бориса Джонсона госпіталізували, королева звернулася до націїЄС обіцяє відкласти запровадження мит, ухвалених у відповідь на «тарифи на метал» Дональда ТрампаУ Мехіко обвалився міст метро — загинуло щонайменше 15 осібВ Індії 12 днів поспіль виявляють понад 300 тисяч хворих на COVID-19 за добуНовий рубіж: від COVID-19 у світі померло понад 4 млн осібРаптові повені в Непалі: семеро зниклих безвістиПідсумок саміту G7: економіка, клімат і вакцинаціяУбивство президента Гаїті: серед нападників були колишні військовики КолумбіїЕксперт: «ковідний пузир» Олімпійського селища порушеноРежим надзвичайної ситуації і порожні трибуни: на Іграх-2020 не буде глядачів