18.10.2024
Телеканал NTD

Переможцем «Тур де Франс» став данець Йонас Вінгегор

На Єлисейських полях у Парижі фінішують учасники велоперегонів «Тур де Франс». Цього року переміг данський спортсмен..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

На Єлисейських полях у Парижі фінішують учасники велоперегонів «Тур де Франс». Цього року переміг данський спортсмен Йонас Вінгегор. Його результат — 79 годин 33 хвилини 20 секунд. Загальна протяжність дистанції — 3328 кілометрів.

[уболівальник із Данії]:
«Я приїхав відсвяткувати перемогу данця Йонаса Вінгегора. Він досяг фантастичного результату, обійшов усіх. Він ще молодий, і ми надіємося на його перемогу й наступного року».

На другому місці — словенський спортсмен Тадей Погачар. Він переміг у двох попередніх знаменитих велоперегонах. Третє місце посів британець Герайнт Томас — переможець «Тур де Франс» 2018 року.

Велоперегони відбулися 109-й раз. Цього року маршрут пролягав через Данію, Бельгію, Швейцарію та Францію.

«Тур де Франс» — найвідоміші й найпрестижніші велоперегони у світі. Вони складаються з 21 етапу. Кожен триває день. Переможець змагань отримує приз — 450 тисяч євро.