03.12.2021
Телеканал NTD

На Дунаї відбувся заплив на незвичайних човнах

На Дунаї відбувся заплив на незвичайних човнах

Човни з картону, пластикових пляшок, порожніх баків, пінопласту й велосипедних деталей. На Дунаї в Угорщині пройшов..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Човни з картону, пластикових пляшок, порожніх баків, пінопласту й велосипедних деталей. На Дунаї в Угорщині пройшов традиційний заплив на саморобних і, головне, смішних плавзасобах.

Політ фантазії тут необмежений. Але є певні правила. Судна не можна робити з готових човнів, каяків чи каное, а також використовувати матеріали, які шкодять довкіллю.

[Рафаель Соллосі, організатор запливу]:
«Тут довкола живе дуже багато трішки божевільних людей. Тому стільки охочих побудувати такі човни й узяти участь у запливі. Вони часто кажуть, що в цей час почуваються рок-зірками на сцені».

Одна команда побудувала човен у вигляді блюда з піцою. А голови учасників виконували роль начинки. Щоправда, лопаті за допомогою педалей крутити так і не вдалося.

[учасник запливу]:
«Наша команда в піцерії точно божевільна, до того ж ми всі любимо річку, і ми фанати цього села. Є ще багато інших причин, через які ми це робимо, але найважливіша — від душі посміятися».

У запливі взяло участь 16 команд.
Коротке посилання на цю сторінку:

На Дунаї відбувся заплив на незвичайних човнахПлощу Мікеланджело у Флоренції оновлюють, а Давида — миютьПодивитися на акулу: як із небезпеки зробили перевагуЗалишки стародавньої церкви під руїнами іншого храму знайшли у Великій БританіїПершу у світі поштову марку продадуть на аукціоніМорські пейзажі на дні басейну: як розважають дайверів у ГонконзіОстанній Бонд Крейга: агенту 007 не час помирати«Божественну комедію» Данте переклали на 3D-анімацію$43 мільйони за копію Конституції США: аукціон у Нью-ЙоркуСкіпетр китайського імператора планують продати за рекордні $ 13 млн