16.02.2021
Телеканал NTD

Концерти на інструментах з льоду влаштовують в іглу на італійському льодовику

Концерти на інструментах з льоду влаштовують в іглу на італійському льодовику

Льодовий музичний фестиваль льодовик Презена, Італія Глядачі цього концерту навряд прийдуть у вечірніх сукнях та костюмах...

Дата завантаження: 2021-05-16

video

Льодовий музичний фестиваль
льодовик Презена, Італія

Глядачі цього концерту навряд прийдуть у вечірніх сукнях та костюмах. Вони швидше надінуть куртки й рукавички, бо захід проходить за температури нуль градусів на льодовику Презена в Італії.

9000 годин роботи й 10 тонн снігу. Організатори побудували іглу на 300 місць. У ньому проведуть 54 концерти. Усі інструменти зроблено з льоду.

[Тім Лінгарт, засновник проекту]:
«Ми почали 18 листопада. Спочатку взяли повітряні кульки, надули їх і стали кидати на них сніг з водою. Так виросла величезна гора. Потім усередину зайшли чоловіки з бензопилами. Вони і створили все це».

Здається, що грати на крижаних інструментах дуже просто. Але це не так.

[Тім Лінгарт, засновник проекту]:
«Кожен інструмент має свою особливість. Одні дуже крихкі, і їх легко розбити. Деякі такі важкі й великі, що їх складно переміщати».

Цей фестиваль частково організували, щоби привернути увагу до танення льодовиків. Так з 1993 року Презена зменшився на третину.

[Мішель Бертоліні, один з організаторів фестивалю]:
«Ми на Презені — останньому льодовику Альп, що розташований нижче ніж 3000 метрів. Ми, як і раніше, можемо провести тут льодовий музичний фестиваль, побудувати іглу зі снігу й насолоджуватися холодною погодою. Та, можливо, скоро такої змоги не буде».

Організатори звели поруч з іглу льодовий готель, у якому три номери. У них можна провести ніч на крижаних ліжках і спробувати самому не перетворитися на крижину. Але мальовничі сходи й заходи сонця будуть гарантовано.
Коротке посилання на цю сторінку:

Концерти на інструментах з льоду влаштовують в іглу на італійському льодовикуУ Німеччині винесли перший вирок у справі про тортури у в’язницях СиріїАвстралія дозволить своїм громадянам повертатися з Індії з 15 травняФестиваль фламенко в іспанському місті Херес-де-ла-Фронтера святкує 25-річчяНедосконала сочевиця стає ідеальним борошном для сучасних дієтПодружжя музикантів поважного віку розважає онлайн-концертамиІспанія і ДР Конго теж призупинили використання вакцини AstraZenecaУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилНайбільший цирк-шапіто Угорщини через пандемію опинився на межі банкрутстваУ Версалі завершили масштабну реконструкцію королівської каплиці