21.01.2021
Телеканал NTD

Концерти на інструментах з льоду влаштовують в іглу на італійському льодовику

Концерти на інструментах з льоду влаштовують в іглу на італійському льодовику

Льодовий музичний фестиваль льодовик Презена, Італія Глядачі цього концерту навряд прийдуть у вечірніх сукнях та костюмах...

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Льодовий музичний фестиваль
льодовик Презена, Італія

Глядачі цього концерту навряд прийдуть у вечірніх сукнях та костюмах. Вони швидше надінуть куртки й рукавички, бо захід проходить за температури нуль градусів на льодовику Презена в Італії.

9000 годин роботи й 10 тонн снігу. Організатори побудували іглу на 300 місць. У ньому проведуть 54 концерти. Усі інструменти зроблено з льоду.

[Тім Лінгарт, засновник проекту]:
«Ми почали 18 листопада. Спочатку взяли повітряні кульки, надули їх і стали кидати на них сніг з водою. Так виросла величезна гора. Потім усередину зайшли чоловіки з бензопилами. Вони і створили все це».

Здається, що грати на крижаних інструментах дуже просто. Але це не так.

[Тім Лінгарт, засновник проекту]:
«Кожен інструмент має свою особливість. Одні дуже крихкі, і їх легко розбити. Деякі такі важкі й великі, що їх складно переміщати».

Цей фестиваль частково організували, щоби привернути увагу до танення льодовиків. Так з 1993 року Презена зменшився на третину.

[Мішель Бертоліні, один з організаторів фестивалю]:
«Ми на Презені — останньому льодовику Альп, що розташований нижче ніж 3000 метрів. Ми, як і раніше, можемо провести тут льодовий музичний фестиваль, побудувати іглу зі снігу й насолоджуватися холодною погодою. Та, можливо, скоро такої змоги не буде».

Організатори звели поруч з іглу льодовий готель, у якому три номери. У них можна провести ніч на крижаних ліжках і спробувати самому не перетворитися на крижину. Але мальовничі сходи й заходи сонця будуть гарантовано.
Коротке посилання на цю сторінку:

Концерти на інструментах з льоду влаштовують в іглу на італійському льодовикуШанувальники корейських попзірок допомагають вижити моторикшам у ТаїландіІноземні туристи повертаються до МарракешаЗ висоти пташиного польоту: Сноудонія дістала статус ЮНЕСКОДавня підводна гавань: Кіпр запрошує дайверівЗолоту пектораль знову показали на виставці в КиєвіРецепти предків: палестинська сім’я готує східні солодощіООН: 100 000 дітей можуть померти від голоду в ефіопському регіоні ТиграйБаранячі бої допомагають тунісцям тимчасово забути про безробіття й карантинні заходи