25.04.2024
Телеканал NTD

Концерти на інструментах з льоду влаштовують в іглу на італійському льодовику

Концерти на інструментах з льоду влаштовують в іглу на італійському льодовику

Льодовий музичний фестиваль льодовик Презена, Італія Глядачі цього концерту навряд прийдуть у вечірніх сукнях та костюмах...

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Льодовий музичний фестиваль
льодовик Презена, Італія

Глядачі цього концерту навряд прийдуть у вечірніх сукнях та костюмах. Вони швидше надінуть куртки й рукавички, бо захід проходить за температури нуль градусів на льодовику Презена в Італії.

9000 годин роботи й 10 тонн снігу. Організатори побудували іглу на 300 місць. У ньому проведуть 54 концерти. Усі інструменти зроблено з льоду.

[Тім Лінгарт, засновник проекту]:
«Ми почали 18 листопада. Спочатку взяли повітряні кульки, надули їх і стали кидати на них сніг з водою. Так виросла величезна гора. Потім усередину зайшли чоловіки з бензопилами. Вони і створили все це».

Здається, що грати на крижаних інструментах дуже просто. Але це не так.

[Тім Лінгарт, засновник проекту]:
«Кожен інструмент має свою особливість. Одні дуже крихкі, і їх легко розбити. Деякі такі важкі й великі, що їх складно переміщати».

Цей фестиваль частково організували, щоби привернути увагу до танення льодовиків. Так з 1993 року Презена зменшився на третину.

[Мішель Бертоліні, один з організаторів фестивалю]:
«Ми на Презені — останньому льодовику Альп, що розташований нижче ніж 3000 метрів. Ми, як і раніше, можемо провести тут льодовий музичний фестиваль, побудувати іглу зі снігу й насолоджуватися холодною погодою. Та, можливо, скоро такої змоги не буде».

Організатори звели поруч з іглу льодовий готель, у якому три номери. У них можна провести ніч на крижаних ліжках і спробувати самому не перетворитися на крижину. Але мальовничі сходи й заходи сонця будуть гарантовано.
Коротке посилання на цю сторінку:

Концерти на інструментах з льоду влаштовують в іглу на італійському льодовикуМіжнародний день бджіл: як вивчають цих комах із часів ГалілеяПакистанських студентів евакуювали після насильства в КиргизстаніВикинутому в пустелі Атакама одягу дають друге життяАвстралійські шахтарі роблять асани, щоб позбутися стресуСтамбул: як собаки-терапевти допомагають в аеропортуСтаровинне іспанське ательє створює одяг та аксесуари для кіноіндустрії всього світуСкандал із зараженою кров’ю: Ріші Сунак назвав це «ганьбою для країни»Кенійські огієки борються порти виселення з прадавнього лісуОсінь-зима від Dior: дім моди звернувся до перших образів одягу прет-а-порте

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: