25.10.2024
Телеканал NTD

General Motors ліквідує славнозвісний австралійський бренд Holden до 2021 року

General Motors ліквідує славнозвісний австралійський бренд Holden до 2021 року

Американський автомобілебудівний гігант General Motors і далі згортає свої виробництва на неприбуткових ринках за межами США...

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Американський автомобілебудівний гігант General Motors і далі згортає свої виробництва на неприбуткових ринках за межами США. Зокрема, ліквідувати вирішили й австралійський бренд Holden.

[Джуліан Бліссетт, представник General Motors]:
«Підтверджую, що GM ухвалило дуже складне рішення зупинити операції Holden в Австралії та Новій Зеландії до 2021 року. Це було для нас надзвичайно складним рішенням. Ми не ухвалили його легко й просто. Ліквідація проходитиме цього року. І це стосується всіх операцій, крім післяпродажного обслуговування».

Перший автомобіль Holden вийшов з конвеєра в 1948 році. На піку виробництва в компанії працювали тисячі співробітників. Але три роки тому підрозділ став виробляти менше й звільнив частину працівників, залишивши приблизно 600 осіб.

Утім, повна ліквідація відомого бренду однаково викликала багато емоцій. Прокоментував ситуацію й прем’єр-міністр країни.

[Скотт Моррісон, прем’єр-міністр Австралії]:
«Я розчарований, але не здивований. І я засмучений так само, як будуть засмучені й багато австралійців. Австралійські платники податків вклали в цю міжнародну компанію мільярди доларів. І на їхніх очах цей бренд просто зникне».

Поділилася спогадами й міністр промисловості Австралії.

[Карен Ендрюс, міністр промисловості, науки та технологій Австралії]:
«Моїм першим автомобілем був Holden Torana, який я купила у свого дідуся. Тобто для мене, як і для багатьох австралійців, Holden — частина життя. Ці машини багатьом дорогі. Дуже шкода, що їхня ера завершується».

Як очікують, через рішення GM роботу втратять сотні австралійців. Компанія зазначає, що принаймні ще десять років вона постачатиме запчастини нинішнім власникам автомобілів Holden та здійснюватиме техобслуговування.
Коротке посилання на цю сторінку:

General Motors ліквідує славнозвісний австралійський бренд Holden до 2021 рокуАборигени в Австралії їздять на старих автомобілях місцевого виробництваВінтажні авто взяли участь у ралі в АргентиніНа Женевському автосалоні дебютують електричні Renault, BYD та MGАвто з новою концепцією показали на виставці MWC в БарселоніПекінський автосалон — 2024: новинки від Porsche, Mini та FordКитайські компанії здешевлюють електромобілі в боротьбі за ринокКитайські електромобілі Leapmotor продаватимуть у ЄвропіHyundai та Kia відкликають майже 170 000 електромобілів у Південній Кореї

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: