Українка Євгенія Прокоф’єва перемогла в головному забігу марафону в Киргизстані

Українка Євгенія Прокоф'єва перемогла в головному забігу марафону в Киргизстані

Понад три тисячі спортсменів із 23 країн світу взяли участь у марафоні на березі киргизького озера..

Дата завантаження: 2024-05-07

video

Понад три тисячі спортсменів із 23 країн світу взяли участь у марафоні на березі киргизького озера Іссик-Куль. Міжнародний захід Run the Silk Road — 2023 організувало міністерство культури й олімпійський комітет країни.

Траса цього місця унікальна. Вона пролягає північним узбережжям озера на висоті 1600 метрів над рівнем моря.

Старт і фініш перегонів пройшли на території іподрому в селі Бактуу-Долонотуу.

Змагалися на кількох дистанціях. Це й марафон на 42 кілометри, і півмарафон, і забіги на 10 і 3 кілометри. А також скандинавська ходьба на 10 та 3 кілометри.

Враховуються результати в різних вікових категоріях: до 35 років, до 44-х, до 54-х, до 64-х, а також 65 років і старші.

Загальний призовий фонд марафону — коло 17 тисяч доларів.

У головному забігу переміг узбецький бігун Шохрух Давлатов. Переможницею серед жінок стала українка Євгенія Прокоф’єва.
Коротке посилання на цю сторінку:

Українка Євгенія Прокоф’єва перемогла в головному забігу марафону в КиргизстаніФрирайдери з усього світу з’їхалися на змагання Darkfest-2024Стрибок майже на 15 метрів: нові рекорди зі стрибків на лижах та сноубордах встановили у Швейцарії265 000 осіб у 169 країнах взяли участь у благодійному забігуКоул Брауер стала першою американкою, яка наодинці здійснила кругосвітнє плавання, без зупинок і допомогиПерегони в стилі Дикого Заходу: змагання з кінного скіджорингу пройшли в США