[житель острова Себу]:
«Спочатку ми залишалися на першому поверсі, але вода прибувала, і ми піднялися на другий. Проте вода й далі підіймалася, тож ми залізли на дах».
[житель острова Себу]:
«Приблизно о 5-й ранку вода почала підійматися. Ми прокинулися від шуму зливи та вітру. Виглянувши у вікно, я побачив, що вода підіймається й, здається, досягла висоти чотирьох метрів».
Хоча, вийшовши на сушу, «Калмаегі» ослаб, він однаково приніс штормовий вітер. Його швидкість сягала 130-ти кілометрів за годину, а пориви — 180-ти. Тайфун пронісся над центром архіпелагу й рушив на північ острова Палаван, і навіть у бік Південнокитайського моря.
За даними влади, у зонах лиха почалися рятувальні роботи. Вода вже відступає, але в багатьох районах ще не відновили електропостачання.
Як очікують, далі тайфун накриє В’єтнам. Там готуються до найгіршого сценарію. Влада евакуювала людей з районів, у яких високий ризик зсувів і повеней.
«Калмаегі» — 25-й шторм і 12-й тайфун сезону 2025 року в Тихому океані.
Коротке посилання на цю сторінку:



















