22.01.2026
Телеканал NTD

До акул в акваріумі Будапешта поспішає Різдво

До акул в акваріумі Будапешта поспішає Різдво

Різдво поспішає навіть до акул в акваріумі Будапешта, що в Угорщині. Місцевий головний дайвер і фахівець..

Дата завантаження: 2026-07-21

video
play-sharp-fill

Різдво поспішає навіть до акул в акваріумі Будапешта, що в Угорщині. Місцевий головний дайвер і фахівець з риб Валентин одягає костюм Санти й вирушає на годівлю.

У цьому акваріумі чотири акули. Їх годують хеком.

[Валентин Сабольч, водолаз і фахівець з риб]:

«Зараз ми годуємо акул із клітки, і все спокійно — тварини зазвичай чекають своєї черги. Раніше, коли ми не використовували клітку, усе було хаотичніше. Скажімо так, годування було більш “захопливим”».

Ну і яке ж Різдво без ялинки — навіть якщо воно підводне. Дерево прикрасили мушлями.

[Валентин Сабольч, водолаз і фахівець з риб]:

«Це порожні мушлі, тому наші риби від них не в захваті. Якщо ми повісимо на дерево живі мушлі, вони швидко стануть їжею».

Утім зазвичай риби швидко перекидають ялинку, тому дайверам доводиться її постійно підправляти.

Об’єм акваріума Tropicarium, що в Будапешті, — 1 мільйон 400 тисяч літрів. Різдвяні заходи тут проводять уже понад 10 років поспіль. У свято акулам дістається більше їжі, ніж зазвичай.

Ялинка стоятиме в акваріумі до кінця різдвяного сезону.
Коротке посилання на цю сторінку:

До акул в акваріумі Будапешта поспішає РіздвоФестиваль щасливих булочок: як гонконгці підкорювали 14-метрову вежуБуйвола на кличку Трамп врятували від ритуального забою в БангладешПором епохи да Вінчі знову перевозить людей через річку в ІталіїПерегони на саморобних болідах повернулися до Лос-АнджелесаФламінго повертаються: у Венеційській лагуні встановлено рекорд за кількістю птахівАвтобус «у нікуди» запустили у ШвейцаріїБуйвол Дональд Трамп із Бангладеш насолоджується розкішним життям у зоопаркуСімох урятованих вовченят лікують у центрі реабілітації в ТуреччиніПереселити, а не знищити: як сінгапурець дає другий шанс міським бджолам
Hide picture

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: